Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Çok hareketli bir dönemdesiniz ve pek çok kişi ile aynı zamanda görüşmeniz gerekebilir. Bu arada duyacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir fakat kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Dedikodular ve söylentiler ile fazla ilgilenmeyin. Sözlerinize özen göstermelisiniz. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Çünkü yanlış anlamalar olabilir. Aklınızdan geçenleri hemen söylemesiniz iyi olacak. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca beklemediğiniz misafirleriniz olabilir ve kafanız karışabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Kendi içinize dönüp yaşamınızdaki bazı konuları sorgulayabileceğiniz bir gündesiniz. Kavramlara farklı bir açıdan bakıp, önümüzdeki uzunca bir dönemde bakış açınızı genişletecek yaklaşımları bir arada kullanmaya bugünden itibaren başlayabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Üstleriniz, gelişmelerle ilgili sık sık bilgilendirilmek isteseler de, siz, bazı noktalar tamamen açıklığa kavuşuncaya kadar bilgi vermekten kaçınabilirsiniz. Kesin bilgi vermek istiyor olabilirsiniz ama size söyleneni yapmanız daha yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Doğanız gereği kendi bildiğiniz okuyan bir yapınız var. Sizi dizginlemek adeta imkansız. Sadece mantığınıza hitap edildiği zaman ikna oluyorsunuz. Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Toplumsal başarınızı biraz da, bireysel davranış şekline borçlusunuz. Olayların yönünü geniş tutmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sürprizlere ve beklenmedik gelişmelere açık günlerdesiniz.

Bugünlerde olanlar, aşk hayatınız, sosyal yaşamınız ya da yaratıcılık gerektiren işler başta olmak üzere, ’’Nasıl böyle bir şey our?’’ denilebilecek türden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, yaratıcı enerjinizi de açığa çıkarıyor. Kendinizi ortaya koymak konusunda son derece yeteneklisiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çekici ve göze batan durumunuzu zekanızla yumuşatırsanız bugün şanslı döneme girebilirsiniz. Sevgilinizle geçirdiğiniz sıkıcı günleri geride bıraktınız. Birbirinize karşı daha anlayışlı oldunuz. Hoşgörüyü elden bırakmayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte geçmiş teması haritanızda yoğun olarak vurgulanırken, miraslar, ortak gelirler, primler, nafaka, burs, eş ve yakın dostların finansal durumundan yararlanma alanınız canlanacak ve finansal konularda fırsatlar elde ediyor olacaksınız, ancak bu süreçte geçmiş borçlar da göz önüne gelebileceği için gerekli kontrolleri yaptırmanızda fayda olacak. Yeniay haftasında ameliyat olabilir, hızla iyileşebilir, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, yaratıcı gücünüzün arttığını keşfedebilirsiniz. Bu zaman dliminde Merkür geri hareketinin ay düğümleri ile açı oluşturması ile, geçmişte kalan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Eski dostlarınız ve arkadaşlarınızla karşılaşabileceğiniz, geçmişte kalan tamamlanmamış bir ilişkinizle ilgili yoğun olarak düşüncelere girebileceğiniz bir zaman diliminde bulunurken, Yeni ay anında etkin olan Mars Uranüs karşıtı, sosyal ilişkiler ve arkadaşlık ilişkilerinizde ani problemlere sebep olabilirken, spor yapıyorsanız spor sakatlıklarına dikkat etmelisiniz. Aynı süreçte çocuklarınızın sağlık durumunu sizi meşgul edebilir. Eğer uzun zamandır devam eden problemli bir ilişkiniz varsa, bu görünümler aldatmalar, ani ayrılıklar ve aşk hayatınızda ani dalgalanmalara sebep olabilecektir.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri planda duracağınız ve bugün canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Rüyalarınız ve sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Etrafınızda olup bitenler sizi her anlamda güçlendiriyor. Fırsatları iyi değerlendirmeli geleceğe yatırım yapmalısınız.