Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

29.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Çok hareketli bir dönemdesiniz ve pek çok isteğiniz olabilir. Bu arada yanılgılar ve yanıltıcı kişiler ile ilgili endişeleriniz olabilir. Yanılgılar, kayıplar ve yanıltıcı kişilere yönelik duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize yöneltin ve kaygılarınızı yakınlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sürpriz gelişmeler olabilir ve dikkatinizi isteklerinize yöneltebilirsiniz. Bu arada hanım arkadaş ve akrabalarınız ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsar bir tavır içine girmek yerine olayların gelişmesini bekleyin. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sorunlar ile başa çıkabilirsiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Akrabalarınızla yapacağınız bazı görüşmeler, size şaşırtıcı haberler getirebilir. Beklenmedik gelişmelerin yaşandığını öğrenebilir, olumlu olaylardan memnuniyet duyabilirsiniz. Ailecek yapılacak bir kutlama planlanabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Akrabalarınızla yapacağınız bazı görüşmeler, size şaşırtıcı haberler getirebilir. Beklenmedik gelişmelerin yaşandığını öğrenebilir, olumlu olaylardan memnuniyet duyabilirsiniz. Ailecek yapılacak bir kutlama planlanabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün, bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir. Ayrıca zevklere aşırı düşkünlük, sağlık sorunlarınızda beraberinde getirebilir.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sürprizlere ve beklenmedik gelişmelere açık günlerdesiniz.

Bugünlerde olanlar, aşk hayatınız, sosyal yaşamınız ya da yaratıcılık gerektiren işler başta olmak üzere, ’’Nasıl böyle bir şey our?’’ denilebilecek türden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Planladığınız yolculuklar elinizde olmayan nedenlerden dolayı iptal olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak için uygun zamanlar var. Gün içinde yaşayacağınız aksiliklerden dolayı kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Akışta kalın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eviniz için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Aile içinde güvende hissedeceğiniz olaylar yaşanabilir. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi yoğun duygularla ifade edeceğiniz, geçmişe yönelik bazı duygularınızın canlanabileceği, parasal konularda şanslı olduğunuz, görüşmelerinizden fayda elde edeceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygusal değişimlerinizi içselleştireceğiniz ve geçmişle önemli bağlantılar kuraca- ğınız bir gün. Ortaklaşa para alanlarınızda önemli kararlar devreye girebilir. Tatilde keyfinize diyecek olmayacak.27 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMUGeri planda duracağınız ve bugün canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Rüyalarınız ve sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Etrafınızda olup bitenler sizi her anlamda güçlendiriyor. Fırsatları iyi değerlendirmeli geleceğe yatırım yapmalısınız.26 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMUBugün arkadaşlarınız ve çevrenizle, özel hayatınızı renklendirebilir, kendinizi istediğiniz türden organizasyonlar içinde bulabilirsiniz. Bir tek işiniz konusunda kafanızda bazı soru işaretleri olabilir, fazla takılmayın. Moralinizi yüksek tutmanız gereken günlerdesiniz.25 HAZİRAN 2015 YAY BURCU YORUMUArkadaş ortamlarınız veya grupsal yapılacak çalışmalarınız ön planda olabilir. Özel hayatınızda sabırsız ve tepkili olabilirsiniz, bu da size değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirtebilir.