Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

30.05.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Güne sevgilinizin güzel sözleriyle uyanarak başladınız. Bu tip romantik anlar sizi çok mutlu ediyor ve bütün gün neşeli bir tavır sergilemenize neden oluyor. Zira bugün oldukça neşeli olacaksınız. İş yerinizdeki bazı idari problemler ve yoğun tempo biraz canınızı sıkabilir. Fakat bunların hepsinin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Bugün ailenizle süregelen problemlerinizi fazla düşünmeyeceksiniz.

Aşk:

Bir gün iyi, bir gün kötü giden , inişlerle çıkışlarla dolu bir aşk yaşantınız var. Bugün aşk yaşantınız çıkışta olacak. Sevgilinizle çok güzel zaman geçirecek, onun yanındayken kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Bu anların kıymetini ve değerini bilin.

İş:

İş yerinizde bazı mevkiilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor. Bunun yanında birtakım iş görüşmelerine katılmanız muhtemel.

Para:

Son zamanlarda oldukça tutumlu davranmaya başladınız. Evinizin ve kendinizin zorunlu ihtiyaçlarını tespit ettiniz. Harcamalarınızı sadece bu yöne doğru yapmaya başladınız. Bu şekilde davranmaya devam edip, gereksiz harcamalardan kaçınmanız çok olumlu.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Birçok konuda pek fazla düşünmeden kararlar almaya kalkıyorsunuz. İlk zamanlar herşey yolunda gidiyor gibi gözükse de ileri ki zamanlarda bu ani kararlarınızın neden olduğu sorunları yaşıyorsunuz. Artık bu olup bitenlerden ders almalısınız.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Israr edilse dahi bazı konulardaki fikirleriniz ya da düşünceleriniz hakkında inatçı olmamanızda fayda var. Zira, birkaç gün içerisinde her şey değişebilir veya birkaç saat içerisinde bambaşka şeyler düşünebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Öğle sonrasında daha iyimser kalmaya bakmalısınız.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinize güvenme özelliğinizi çevrenize de, aksettireceğiniz bir gün. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmediğiniz ve olayları gurur haline getirdiğiniz için, başarı her geçen gün size yaklaşıyor. Bugün ailenizden baskı görmek istemeyebilir ve onlara bunu açıkça belirtebilirsiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.