Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

01.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Güne durgun başladınız. Esasında bunun için epeyce nedeniniz var. Fakat epeydir hep bu nedenlerle birlikte dolaşıyorsunuz. Biliyorsunuz bazıları insanı durağanlaştıracak türden değil. İrili ufaklı bir araya toplanınca felaket oluyorlar. Bir yabancıyla tanışabilirsiniz bugün. Problemlerden arınıp yapın bu tanışmayı. Yaşamınızda önemli biri haline gelebilir.

Aşk:

Yalnız değilsiniz ama pek doyumlu olduğunuz da söylenemez. Yalnızlık sizin için bir kabus değil. Bu yüzden de ilişkinizin kalıcı olması için, bir çaba göstermiyorsunuz.

İş:

İşinize yoğunlaşıyorsunuz. Bedensel yorgunluğunuz sık sık sağlıksızlık endişesi yaratıyor sizde. İş arkadaşlarınızla birlikte ilerde sizi bayağı korkutan bir tarih var.

Para:

Birikimleriniz var. Bunu ilave bir işte değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Esasında size bu öneriyle yaklaşan biri var. Aynı zamanda paranızın çarçur olacağı endişesi de taşıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir aile sorunu gündeme gelebilir. Sizden müdahale bekleniyor ama dile getirilemiyor.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olmanıza rağmen, iç güvenliğe ve huzura ihtiyacınız var. Bugün Akrep'te ilerleyen Ay, ufkunuzu genişletirken, oto kontrol konusunda sizi uyarıyor. Sevdiklerinizin desteğinin önemli olduğunu biliyor ve partnerinizden ilgi bekliyorsunuz. Çevrenizle ortak bir sistem geliştirmelisiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yanlış anlaşılmalara açık birkaç gün. Size söylenenler ve sizin anladıklarınız ya da tam tersi sizin bahsettikleriniz ve karşı tarafın anladıkları arasında en ufak bir benzerlik olmayabilir.

Dolayısıyla, olaylar netleşene kadar üç gün beklemekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız konularda kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizde eksikliklerinizi tamamlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Gün içinde keyif alacağınız harcamalarda yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde aşk hayatınız canlanabilir. Duygusal paylaşımlar içinde olacağınız zamanlar var. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Enerji... Soft ve pozitif bir gün geçireceksiniz. Daha çok kendi halinizde, sakin kalacağınız günde partnerinizin size eşlik etmesini isteyebilir, baş başa olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi yücegönüllülük, sevgi ve şefkatle ifade edeceğiniz, ilişkilerinizde yüksek şans ve ilahi korunma elde edeceğiniz, ilişkilerinizi iyileştirebileceğiniz, affedeciliğinizin yüksek olduğu, güzellik ve bakımınızla ilgilenebileceğiniz keyifli bir gün geçirmektesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Hayata anlayışla ve keyifle baktığınız bugünlerde, kendinizi doğru ifade etmekten kaçınmamaya özen gösterin.