Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

01.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün sizden çok farklı kişilerle karşılaşabilir ve ilginç ilişkiler kurabilirsiniz. Tanıştığınız kişiler sayesinde farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Karmaşık gözüken sorunlar farklı bir açıdan bakarsanız, ilginç çözümler bulabilirsiniz ve çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Sanatsal faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Yabancılar ve farklı kültürler ile iletişiminiz güçlü olacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki bir ilişki çok daha ciddi bir hale gelebilir. Kendinizi, bazı ciddi kararlar vermek, belki de ne istediğiniz net biçimde değerlendirmek zorunluluğunda bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkilerinizin ön plana çıkmaya başlayabileceği bir dönem geçireceksiniz. Karşınızdaki kişilerle ortak hareket etmeniz gerekirse şartların gerektirdiklerine uyum sağlayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Maddi olanaklarınızı ve kapasitenizi gözden geçirmelisiniz. Kendinize olan güveninizin yoğunlaşması birazda, parasal konularla eş değerde ilerliyor. Partnerinizden destek beklemenize rağmen, bunu ona hissettirmek istemiyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hafif huzursuz veya stresli hissedebileceğiniz günler ya da çevrenizdeki kişilerin gerilimi sizi de rahatsız edebilir.

Önemli konuşmaları başka bir zamana ertelemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. Ýmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. Ýçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Öğleden sonra eşinizle ilgili konular sizi meşgul etmeye başlayabilir. İkili ilişkilerinizde güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular sizi olgunlaştırabilir. Akşam saatlerinde ilişkilerinizde daha sakin yaklaşmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HAYALLERİNİZİN gerçekleşmesine az kalmışken pes eder gibisiniz. Bunca zaman beklediniz artık amacınıza ulaşmak üzeresiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yeteneklerinizi geliştirecek ve sizi çok iyi hissettirecek çalışmalar, seminerler ve etkinliklerde yer alabilir, kendinizi ve enerjinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Sizi rahatlatacak para girişleri yaşayabileceğiniz bugün finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi alanda elinizin bollaşması para harcamalarınızı da hızlandıracak. Özellikle bugün önemli bir para teklifi karşınıza gelebilir. Bir yandan da para harcamalarına meyilli olacaksınız.