Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

02.05.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Önemsediğiniz işler ile ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Derin duygulardan uzaklaşacak ve geleceğe yönelik isteklerinize odaklanacaksınız. Patronlar, önemsediğiniz büyükleriniz ve ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceğiniz bir gün... Ciddi ve kararlı tavırlarınız ile büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Ayrıca beklediğiniz desteği alabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat olaylara bakış açınız değişiyor ve geleceğe yönelik daha ciddi ve kararlı bir tavır içine giriyorsunuz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Son derece enerjik olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerjinizi olumlu faaliyetlerde harcayın. Hareketli bir sosyal yaşam içerisindeki aktiviteler size çok iyi geleceklerdir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Vaktinizin bir kısmını günlük işlere, kalanını da uzun vadeye yayılan planlar üzerinde çalışmaya ayırabilirsiniz. Bazı gelişmeler, geleceğe yönelik planlarınız üzerinde etkili olabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sizi duygusal yönden bağlayan, bir ölçüde huzursuz eden koşullar olabilir. Beraberliklerinizde daha esnek kalmaya bakın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gelgitler içinde kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız gibi ani alacağınız kararlar da hatalı olabilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün burcunuzda gerçekleşen dolunay ile öncelikle bireysel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir zaman sözkonusu iken, ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki diyaloglarınızda bir nevi güven testinden geçiyor olacak, size gerçekte hak ettiğiniz değeri vermeyen herkesden uzaklaşıyor olacaksınız. İş hayatınızdaki görüşmelerinize olumlu enerji gönderen bu zaman, ilişkiler konusunda sabırlı olmanızı önerirken, elinize geçecek bir para olacak.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevreniz fazlasıyla hareketli olacak. Eski arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelecek ve eğleneceksiniz. Hayatınızı şekillendireceğiniz günler sizi bekliyor. Güzel ve etkili fırsatlar yakalayacak, kolay bir şekilde bu fırsatları değerlendireceksiniz.