Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

03.11.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve güne heyecanlı başlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz ve dikkatinizi evinize odaklayacaksınız. Çocuklar, anneniz ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Fakat kararlarınızı bildirmek için acele etmeyin. Çünkü bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi etkilemiyor fakat yine de açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedeceksiniz. Çünkü duyarlılığınızın yüksek olduğu bir gün...  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Gelecekten bekledikleriniz sizi heyecanlandıracak nitelikte olabilir ve bunları çevrenizdekilere aktarmak isteyebilirsiniz. İletişime geçmek için istek duyacaksınız. İnsanlarla birçok yolla iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Zaten güçlü olan duygularınız iyice ön plana çıkmaya başlayabilirler. Bu, kariyerinizdeki gelişmeleri de duygusal değerlendirmenize yol açmamalıdır. Mantıklı ve açık fikirli olmaktan uzaklaşmayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başarı için çok çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Gelecek yönünde mücadele edebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İlerleyen saatlerde kendinize zaman ayırmaya çalışın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı şeyleri sorgulayarak yeni kararlar almalısınız. Gerçeği tamamen kavramadan yargılama yapmaktan kaçınmalısınız ki haksızlık problemi ortaya çıkmasın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız ve çocuklarla olan iletişiminiz ön plana çıkacak. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde becerileriniz artabilir. Eğlenceye dayalı alanlarınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz.