Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

04.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün duygusal hayatınızı değiştirecek gelişmeler içinde olabilirsiniz. Çevrenizin kimi konularda büyük baskıları var. Hayat biçiminizin eleştirilmesi sizi üzebilir. Elinizdeki imkanları iyi ve akılcı kullanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ama bugün kimse sizi incitemeyecek. Alış veriş sizin en büyük zevkiniz fakat bu sıralar bütçeniz buna pek uygun değil.

Aşk:

Duygusal açıdan güne sakin başlayacaksınız ve fakat ilerleyen saatlerde gerginlikler yaşayacaksınız. Daha çok yalnız kalmayı deneyeceksiniz ve sevgilinizden akşama doğru önemli bir haber alacaksınız.

İş:

Bugün bazı olumsuz gelişmeler üzerinde hakimiyet kurmak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler olurken iletişimsel olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda bugün daha dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar taşıyacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmek zorunda kalacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlıkla ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize bu konuda sıkıntıya düşmemek için para ayırmaya çalışın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır. Sağlam temeller üzerinde gelişmiş duygular, her şeyden daha fazla mutlu olmanızı sağlıyor. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bir gün.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yatırım enstrümanlarınızı, başkalarının kaynaklarını veya paralarını ilgilendiren konularda kesin adımlar atılması gerekebilir.

Başkalarına güvenmeyin ve iyi düşünmeden adım atmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Evle ilgili konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Gün içinde bu durum sizin yorulmanıza neden olabilir. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Denge de kalmanızı sağlayacak uğraşlara yönelmek size iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinmeye bakın kendinize.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde finansal işlerinizi kolayca tamamlayabilir, kalabalık ortamlar ve görüşmelerden fayda elde edebilir, akşam saatlerinde görüşme ve randevularda yer alabilir, yakın çevrenizle keyifli zaman geçirebilir, özel hayatınızda etkili iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklı işlerinizin üzerine eğileceğiniz, özel konularda güçlü duygularla hareket edeceğiniz bir gün olabilir. Şu sıralar yalnızlığa olan ihtiyacınız fazla ama sevdiğiniz kişiye bu durumu belli etmeyeceksiniz.