Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

04.08.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Daha doğrusu sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir ve bununla birlikte sevdiğiniz konuların da değişmeye başladığını düşünebilirsiniz. Köklü değişiklikler yapmak için kuvvetli arzularınız olabilir ve çılgınlık sayılabilecek istekler içinizden yükselebilir. Fakat sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Gelenekleri önemsediğiniz bir dönemdesiniz ve özellikle büyüklerinize karşı sabırlı ve anlayışlı davranacaksınız ve böylece içinizden yükselen kuvvetli arzuları denetleyeceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda yapacağınız faaliyetler, hayattan aldığınız keyfi katlayabilir. Bir hobinizi gerçekleştirmek, eğlenmek ve sosyalleşmek için son derece olumlu etkiler altında olacaksınız. Bunları en iyi şekilde kullanın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizin maddi boyutu ile ilgili bir haber, bazı noktalarda kafanızın karışmasına neden olabilir. Faaliyetlerinizi, başlangıç safhasından itibaren her boyutu ile ele alırsanız, yeni gelişmelerle ilgili ne yapabileceğinizi rahatça görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli başlı konular kontrolünüzün tamamen dışında gelişiyor olabilir veya kontrol dışına çıkan olaylar karşısında ne yapacağınızı bulmakta zorlanabilirsiniz.

Biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerinizde yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işleriniz için vakit yaratabileceksiniz. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için başkalarından yardım alabilirsiniz. İşlerinizi paylaştırmak isteyebilirsiniz. Annenizi gün içinde ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duyacağınız sözler yüzünüzü güldürecek ve kendinizle barışacaksınız. Geç saatlerde yemek yeme alışkanlığı olan Yengeçler gidişat iyi değil.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal olarak risk almaktan uzak durun. Harcamalarınızda kısıtlamalar devreye girecek. Uzak çevrenizden alacağınız haberler derli toplu hareket etmeniz gerektiğini gösterecek.