Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

05.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Küçük ancak hoş sürprizler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sizin için keyifli olabilecek haberler alabilirsiniz. İşinize ilişkin çalışmalarınız artacaktır ancak dinlenip,rahatlamaya da fırsat bulacaksınız. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır. Maddi konularda çeşitli atılımlar yapma yada istediğiniz sonuçlara ulaşma şansınız olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alabileceksiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır. Sağlam temeller üzerinde gelişmiş duygular, her şeyden daha fazla mutlu olmanızı sağlıyor. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bir gün.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yatırım enstrümanlarınızı, başkalarının kaynaklarını veya paralarını ilgilendiren konularda kesin adımlar atılması gerekebilir.

Başkalarına güvenmeyin ve iyi düşünmeden adım atmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Denge ve uyum içinde kalmaya özen gösterin. Ortaklı işlerden kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir. Korktuğunuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gün içinde yaşanan toplumsal olaylar zorlayıcı bir hal alabilir. Akışta kalmaya çalışın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinmeye bakın kendinize.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde finansal işlerinizi kolayca tamamlayabilir, kalabalık ortamlar ve görüşmelerden fayda elde edebilir, akşam saatlerinde görüşme ve randevularda yer alabilir, yakın çevrenizle keyifli zaman geçirebilir, özel hayatınızda etkili iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklı işlerinizin üzerine eğileceğiniz, özel konularda güçlü duygularla hareket edeceğiniz bir gün olabilir. Şu sıralar yalnızlığa olan ihtiyacınız fazla ama sevdiğiniz kişiye bu durumu belli etmeyeceksiniz.