Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

05.08.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve daha önce yapmış olduğunuz planları ve programı uygulayacaksınız. Ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Büyükleriniz ve önemsediğiniz kişiler sizi destekliyor. Şimdilik isteklerinizi kendinize saklayabilirsiniz veya geleceğe yönelik başka niyetleriniz olabilir ve bunları gerçekleştirecek gücün uyandığını hissedeceksiniz. Çevrenize bildirmeseniz bile sevdiklerinize duygularınızı anlatabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Kararlı ve yapıcı tutumunuz ile hem önemli kişilerin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Hareketli ve son derece sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Bireysel olmayın ve grupların içine girin. Sosyal bir grupta lider pozisyonuna getirilebilirsiniz. Ancak bu durumda da amacı unutmayın ve uzlaşmacı olun.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Tek bir kişi için ağır olan sorumluluklar yüklenmiş olabilirsiniz. Kendinizi daha fazla zorlamayın ve çalışma grubu talebinizi ilgili yerlere iletin. İnsanlar size yardım edebilecekken yalnız iş görmekte ısrar etmeyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi etkilemeyi seviyorsunuz. Bugün, işbirliği içinde olacağınız kişilerin inatçı tavırları karşısında sinirlenebilirsiniz. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir gün içindesiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Kafanızdan eski pürüzleri atmalısınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Beklenmedik gelişmeler çeşitli planlarınız, ilişkileriniz veya iş birlikleriniz üzerinde etkili olabilir.

Artık çok da faydalı olmayan iş, ilişki, yöntem, eşya, alışkanlık v.b türünde şeyleri geride bırakmak gerekiyor olabilir. Daha önceden kestirilemeyen gelişmeler nelerin geride bırakılması gerektiğini anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde zihinsel uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Değişik düşünceler zihninizde uyanabilir ve iddiacı tavır içinde olabilirsiniz. Projelerinizi gerçekleştirirken tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkinize anlam katmak için bir adım atmaktan korkmayın. Sevgilinizle aranızdaki sürtüşmeleri, birbirinize zıt düşmenize sebep olan pürüzleri bir kenara bırakmanız gerekiyor.