Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

06.01.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Önemsediğiniz kişilerle ilgilenmeniz gerekebilir ve duygularınız derinleşebilir. Sevdikleriniz ile ilgili karamsar duygulardan uzaklaşın ve dikkatinizi dağıtan ayrıntılar ile fazla ilgilenmeyin. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar ve öğrendikleriniz kafanızı karıştırabilir. Karar vermeye zorlayan durumlar ile karşılaşmanız mümkün. Aceleci davranmayın ve şimdilik olayları akışına bırakın. Eski dostlarınız ve sevdiğiniz ile aranızda geçmiş eski olayları hatırlayabilirsiniz. Aslında dostlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getiriyor fakat isteklerinizi belirlemek için acele etmeyin.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Boş vaktinizi, yaşadığınız yerde ufak tefek düzenlemeler yapmakla geçirebilirsiniz. Dekoratif değişikliklere gidip mekanlarınızı gözünüze daha hoş gelecek bir hale sokmanız günün konusu olabilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bir destek elemanınızla görüşebilirsiniz. Kendisi size önemli bir gelişmeyle ilgili bilgi verebilir. İletişim cihazları üzerinden veya yüz yüze, bu gelişmeyle ilgili kısa bir değerlendirme yapabilir, bir plan hazırlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha sakin kalmaya özen gösterin. Yaratıcı olduğunuz işlerle zaman geçirebilirsiniz. Parasal konularda risk almak uygun olmayabilir. Çocuklarınızla ilgili konular sizi yorabilir. Günün ikinci yarısı keyfinizi kaçıran olaylardan dolayı içinize kapanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bütçenizle ilgili bazı ayarlamalar veya planlamalar yapmaya başlamanız mümkün. Ancak karar almakta zorlanabilirsiniz. Çünkü kafanız karışık.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yabancılarla yapılacak işlerinizde, işe dayalı bir seyahatte birtakım sıkıntılar yaşanabilir. Merkür sizin ortaklaşa para alanınızda geriliyor. Kredi ve borç almamaya özen gösterin.