Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Gördüğünüz rüyayı hatırlamasanız bile farklı bir hal hissedebilirsiniz.  Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirmek için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Sabırsız ve tahammülsüz olabilir, parasal konularla ilgili gerilim hissedebilirsiniz. Ancak iyimser duygularınız yükselmeye başlıyor ve olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında şanslısınız fakat bazı küçük detaylara takılı kalabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler sabırlı olursa, başarılı olacaklar.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün arkadaşlarınızla çok değişik konuları tartışabilirsiniz. Felsefe, din veya hukuk, havadan sudan sohbetleri önemli fikir alışverişlerine çevirebilir. Farklı pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün arkadaşlarınızla çok değişik konuları tartışabilirsiniz. Felsefe, din veya hukuk, havadan sudan sohbetleri önemli fikir alışverişlerine çevirebilir. Farklı pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Partnerinizle aranızda sezgisel bir bağ var. Fakat sizin özgürlük duygularınız çok yoğun ve baskıcı davranışlarından nefret ediyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapılan hareketlere bir şekilde tepki vermeniz gerekebilir. Ya onlarla birlikte hareket edersiniz, ya onlara tepki gösterirsiniz ya olanları reddeder ya da görmezlikten gelir veya tamamen bu olaya konsantre olursunuz.

Sizin seçiminiz? Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi ifade edebilmek için başkalarıyla daha fazla bir araya gelebilirsiniz. Kendi fikirlerinizi yaymak isterken, yanlış imaj çizmemeye dikkat edin. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşabilmek için yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar olabilir. Öğleden sonra işlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün partnerinize pek hesap verme niyetinde değilsiniz. Bu ilişkinizin zedelenmesine neden olacak. Bu kadar meydan okumanız niye? PARA: Duygusal açıdan merhamet gününüz. Gelen giden dostlarınıza yardım hevesi içindesiniz. Biraz tutumlu olmaya bakın. SAĞLIK: Havanın soğuduğu şu günlerde terleyip sokağa çıkmamaya dikkat edin.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirip, eviniz ve ailenizle ilgili sorunlarınızı çözümleyebileceğiniz, sevdiklerinizle birlikte özellikle doğal ortamlar ve sakin yerlerde mutluluk ve huzuru hissedeceğiniz son derece pozitif bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bir arada olmanın tadını çıkaracaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bugün tavırlarıyla sizi zorlayacak.