Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

07.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Güne istekli başlayacak ve dikkatinizi işlerinize odaklayacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Alım, satım ve yatırıma yönelik çalışmalarınızı hızlandıracak ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Sürprizlerden rahatsız olabilirsiniz. Fakat aniden değişen durumlar karşısında kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz, kazançlı çıkacaksınız. Ayrıca kararlarınızı sürdürmek için davranışlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Katı bir tavır sergilemek yerine daha iyimser ve anlayışlı davranırsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, tam istediğiniz gibi, oldukça huzurlu ve sakin geçebilir. Ancak; bu sükunet de sizi gereğinden fazla rahatlatabilir. Bunu engelleyin çünkü bazı ciddi programlar yapmanız istenebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabaların ve iş hayatının gönül ilişkilerinin önünde olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Eski bir sevgili ile sosyal bir aktivite de karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli işlerde ya da projelerde ilerlemek adına bazı konuları erteleyebilir veya görmezden gelmeyi seçebilirsiniz.

Ancak bu düşünceden uzaklaşmanız gerekiyor. Zira çok akıllıca bir hareket olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Psikolojik açıdan sizi huzursuz eden koşullar olabilir. Duygularınız söz konusu olduğunda daha samimi olmaya bakmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bu günlerde konu ne olursa olsun alacağınız her karar geleceğiniz için çok çok önemli sonuçlara götürecek sizi. Kritik bir dönemdesiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek zihinsel karmaşa yaşayabilir, geçici motivasyon düşüklüğü hissedebilir, aile bireyleriniz ve değer verdiğiniz kişilerle iletişim konusunda karmaşa yaşayabilirsiniz. Öğlen saatlerinden itibaren enerjiniz yükseleceği gibi, hangi duyguda kalırsanız o çoğalacağı için, spor yapmanız, pozitif duygularda kalmanız ve dinlenmeniz önemlidir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük para harcamalarınızda gerektiği kadar harcamasını becereceksiniz. Çalışıyorsanız işinizde kalıcı adımlar atılabilir. Düşündüklerinizi uygulamaktan çekinmeyeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.