Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

07.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular içine girebilir ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. Sabırlı olun ve olayların gelişmesini bekleyin. Tepkilerinizi denetlemeniz gereken bir gün. Duygulara kendinizi kaptırmayın. Aslında olaylara başka açılardan bakabilir ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Derinden etkileyici ve değiştirici olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Ancak içinizdeki güç uyanacak fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Dışarda olmak, saygın çevreler ve yabancıların bulunduğu ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda yapacağınız faaliyetler, hayattan aldığınız keyfi katlayabilir. Bir hobinizi gerçekleştirmek, eğlenmek ve sosyalleşmek için son derece olumlu etkiler altında olacaksınız. Bunları en iyi şekilde kullanın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizin maddi boyutu ile ilgili bir haber, bazı noktalarda kafanızın karışmasına neden olabilir. Faaliyetlerinizi, başlangıç safhasından itibaren her boyutu ile ele alırsanız, yeni gelişmelerle ilgili ne yapabileceğinizi rahatça görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gizli yolculuk hazırlığı içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi saklama gereği duyacağınız bir gün. Finans konularıyla ilgili yeni, bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrularınız konusunda yaşam sizin tarzınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğerlerinin karşılanması zor isteklerini bir kenara bırakıp, kendi iş ve ilişkilerinize zaman ayırmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

Diğerlerini memnun etme çabası kendi ilişkilerinizi veya işlerinizi ihmal etmenize neden oluyor. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etmek istediğiniz konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde iletişim problemleri nedeniyle içinize kapanabilirsiniz. Kısıtlandığınızı hissedeceğiniz zamanlar olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Edebiyat... Yatırım konularında bir şeylere para vermeden önce iyi bir araştırmacı olmalısınız. Kaliteden ödün vermeyen sizler bugün üzülebilirsiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda yeni kararlar alabileceğiniz, önemli görüşmeler yapabileceğiniz bir zamanda iken, yaydığınız kararlı ve ne istediğini bilen enerji sayesinde karşınızdaki insanlara istediklerinizi yaptırmanız daha kolay olacak.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda ilginç şanslar yakalamanız mümkün. Kafanızı rahatlatma ihtiyacınız çok yüksek. Duyacaklarınız sizi sinirlendirse bile “Her işte bir hayır vardır” sözünü unutmayın.