Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

08.05.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Ani heyecanlar yaşamış olabilirsiniz ve duygularınız derinleşmiş olabilir. Özellikle fizik güç gerektiren veya mücadele gerektiren ortamlar ve durumlar karşısında serinkanlı ve sakin kalmak için gayret içinde olabilirsiniz. Ve olmalısınız... Sizi zorlayan her ne var ise, aslında bakış açınızı ve değerlerinizi sorgulamanıza neden oluyor. Yani sürprizlerin değiştirici etkisi ile birlikte siz de kendinizi yenilemek durumunda kalıyorsunuz. Aslında sizi zorlayan durumları bir fırsat olarak değerlendirmek için gayret gösterin. Çünkü kötü gibi görünen durumu şansa dönüştürmeniz mümkün.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, tam istediğiniz gibi, oldukça huzurlu ve sakin geçebilir. Ancak; bu sükunet de sizi gereğinden fazla rahatlatabilir. Bunu engelleyin çünkü bazı ciddi programlar yapmanız istenebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizle, arkadaşlarla ilgilenmek, gelecek yönünde yeni planlar yapmak mümkün. Size keyif veren konulara daha çok açıksınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ARKADAŞ grubunuzda çatlaklar olabilir. Taraf tutmak zorunda kalabilirsiniz. Karışmamaya çalışın, dedikoduların ucu size de değebilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insandan alacağınız destekle, sosyal çevrenizdeki işlerinizde gücünüzü ortaya koymayı başaracaksınız. Ortaklaşa işlerinizde de önemli güçler elde edeceksiniz.