Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

08.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Hanım arkadaş ve dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Daha doğrusu sizi yakından tanıyan dostlarınızın bildiği ve alıştığı davranışlarınızdan daha farklı davranabilirsiniz. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz ve ilginç fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyacaksınız ve karşılaştığınız kişilerden etkileneceksiniz. Özellikle yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Bu arada geriliminizi denetlemek için gayret gösterin ve kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler sizi rahatlatabilir. Sevdiklerinizin desteği ve ilgisi moralinizi yükseltecek.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, tam istediğiniz gibi, oldukça huzurlu ve sakin geçebilir. Ancak; bu sükunet de sizi gereğinden fazla rahatlatabilir. Bunu engelleyin çünkü bazı ciddi programlar yapmanız istenebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum, parasal konularda elde edeceğiniz fırsatların duygusal boyutlarda kullanacağınızı gösteriyor. Uzun süredir düşündüğünüzü konular üzerinde destekleyici çalışmalar içinde olursanız, enerjinizi olumlu bir şekilde pasife edeceğinizi göreceksiniz. Zevkleriniz uğruna aşırılığa kaçıp bünyenizi zorlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli işlerde ya da projelerde ilerlemek adına bazı konuları erteleyebilir veya görmezden gelmeyi seçebilirsiniz.

Ancak bu düşünceden uzaklaşmanız gerekiyor. Zira çok akıllıca bir hareket olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızın gündeminizi meşgul ettiği zamanlar içindesiniz. Gün içinde kendinizi arayış içinde hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı zevk aldığınız konulara yönlendirmek isteyebilirsiniz. Güçlü olduğunu bildiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. Hareketli ve iletişime açık bir gündesiniz. Elinize geçen fırsatları iyi değerlendirin.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SİZE sorsalar dünyanın en şanssız insanıyım diyeceksiniz. Aniden mutlu yada mutsuz olduğunuz zamanlar dengenizi bozuyor.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerine dek ruhsal olarak geçici huzursuzluklar yaşayabilir, özel hayatınız ve aile ilişkilerinizde gerginlik hissedebilirsiniz. Öğleden sonradan geceyarısına dek olan zaman diliminde, ilişkilerinizde rahat bir enerji akışına girerek, evinizde keyifli etkinlikler düzenleyebilir, partneriniz ve dostlarınızla ev ortamında eğlenceli ve neşeli zaman geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük para harcamalarınızda gerektiği kadar harcamasını becereceksiniz. Çalışıyorsanız işinizde kalıcı adımlar atılabilir. Düşündüklerinizi uygulamaktan çekinmeyeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.