Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

08.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Hanım arkadaş ve dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Daha doğrusu sizi yakından tanıyan dostlarınızın bildiği ve alıştığı davranışlarınızdan daha farklı davranabilirsiniz. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz ve ilginç fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyacaksınız ve karşılaştığınız kişilerden etkileneceksiniz. Özellikle yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Bu arada geriliminizi denetlemek için gayret gösterin ve kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler sizi rahatlatabilir. Sevdiklerinizin desteği ve ilgisi moralinizi yükseltecek.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Son derece enerjik olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerjinizi olumlu faaliyetlerde harcayın. Hareketli bir sosyal yaşam içerisindeki aktiviteler size çok iyi geleceklerdir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Vaktinizin bir kısmını günlük işlere, kalanını da uzun vadeye yayılan planlar üzerinde çalışmaya ayırabilirsiniz. Bazı gelişmeler, geleceğe yönelik planlarınız üzerinde etkili olabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz şartları kendi çapınızda yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Her an değişen fikirleriniz yüzünden, kendi konumunuzu da zorlayabiliyorsunuz. İçsel sıkıntılarınız var ve annenizle ilgili bazı sorunlar güncellik kazanıyor. Ondan beklediğiniz maddesel desteğe istediğiniz yanıtı alabileceksiniz. Güven duygusuna ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hiçbir konuda kendinizi kısıtlamanız gerekmiyor. Ýlerlemek istiyorsanız, izin isteyin ve yolunuza devam edin.

Kendi bildiğiniz yoldan, istediğiniz amaca doğru ısrarla devam etmenin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Düşmanca tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, provoke edici hareketler, tartışmalar ya da gergin ortamlar ön planda. Otorite konumundaki veya önemli pozisyonlarda olan kişilerle ilişkiler özellikle dikkat gerektirebilir. Güneş ve Pluton arasındaki sert açı, güç mücadelelerini, patlayıcı ve çatışmacı başlığında ele alınabilecek durumları akla getirse de, özel durumlar için daha ehil kişilere danışılması gerekebilir. Ýnatçı, ısrarcı ya da kışkırtıcı tavırlardan uzak durmalı ve uzlaşmacı olmaya gayret etmeliyiz. Aile, ev ve ülke başlıklı konular gündemde. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde tartışmalara açık bir ruh halinde olabilirsiniz. Başarı için mücadele edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek güç durumlar kendinizi kurtarabilirsiniz. Gün içinde risk almaya meyilli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde gizli olaylar olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Çöl... Herkese ve her şeye şüpheli yaklaşım tarzınızı bugün bırakmak istiyor ve dostlarınızın yanında olmak istiyorsunuz. Sevdiklerinizle iyi bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda mutluluk vaad eden, aşk hayatınızdaki görüşmelerinizden keyifle ayrılacağınız, partnerinizle romantik planlar yapabileceğiniz, yaptığınız işlerle kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz pozitif bir zamandasınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşacak. Önemli konuşma ve anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından projelerinizi dillendirebilirsiniz.