Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

08.08.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Yenilikler sizi rahatsız etse bile aynı zamanda harekete geçirici olacak. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret göstereceksiniz ve disipline olacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile çalışmalarınızı başarılı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Öğleden sonra haliniz değişiyor. Duygularınız derinleşebilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle çocukluk günleriniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Veya eviniz veya iş yerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında karşınıza çıkan objeler, resimler bilinçaltınızı uyandırabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, ikili ilişkilerinize her zamankinden daha büyük önem vermeye başlamanız mümkündür. Bu tutumunuz, tüm ilişki ve yaklaşımlarınızı etkileyecektir. Bireyselliği bırakıp işbirliğine yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, ortaklarınızla hızlı bir iletişim trafiği içerisine girmeniz mümkündür. Kendileriyle, birden doğan önemli bir fikri veya gecikmeli olarak ellerine ulaşan bir bilgiyi tartışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddesel konulara yöneltecek kişilere zaman ayıracaksınız. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız kişileri olumlu bir şekilde etkilemeniz mümkün. Yaşamı çok güzel sorguluyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda gereğinden fazla konuşabileceğiniz(halk arasında dedikodu denebilir) ya da tam tersi, ser verip sır vermeyeceğiniz veya duruşunuzla bir şeyler sakladığınız izlenimi verebileceğiniz bir gündesiniz.

Bakalım siz hangi rolü seçeceksiniz? . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda koşullar biraz karışık ve bulanık olabilir. Duygusal beklentilerinizde daha gerçekçi olmayı denemelisiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz bir insan sizden yardım isteyebilir. Bu kişi ile geçmişte kalan yaşadıklarınızı göz önüne alarak hareket etmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz, yakın dostluklar ve ortaklıklarda duygusal yaklaşımlar yerine mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz, ancak duygularınızı yer yer ifade etmeli, sizi üzen ve yoran konuları belirtmeyi tercih etmelisiniz. İlişkilerde olası çatışmalara açık bir zamandan geçmektesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle anlaşmak bugün kolay olmayabilir. Mantığınızı çoğu zaman devre dışı bırakıyorsunuz, eğer alınganlıklardan biraz uzak durabilirseniz, sorunların üstesinden daha kolay gelirsiniz.