Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

09.03.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Duygularınız değişiyor ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Eski arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve keyifli programlar yapacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan dostlarınız ve akrabalarınız ziyaretinize gelebilir veya siz onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz. Seyahatler ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek geriliminizi hafifletecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kararsızlık hissettiğiniz konu ile ilgilenmeyin ve gelişmeleri şimdilik izleyin. Aslında sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın akrabalarınızı ilgilendiren gelişmeler gündeminize girebilir. Beklenmedik olumlu bir olay ile ilgili haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak çaplı bir kutlama düzenlenebilir ve davet edilebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamına olumlu bakışınız, üzerinizdeki etkisini bugün de devam ettirecektir. Ufak tefek şeylerle moralinizi bozmayacak, önümüzdeki günler boyunca da sıkıntıları giderecek hamleler yapma konusunda irade göstereceksiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Yaşadığınız olayları sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Gün içinde yaşanan olaylara olduğundan daha farklı görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk adrenalininiz oldukça yüksek. Düşünceleriniz her zaman pozitif ancak bugün iş hayatınıza dair başarı arzunuzu tüketmiş durumdasınız. Üst üste uğradığınız haksızlıklar sizi bir hayli yormuş.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz, yakın dostluklar ve ortaklıklarda duygusal yaklaşımlar yerine mantıklı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz, ancak duygularınızı yer yer ifade etmeli, sizi üzen ve yoran konuları belirtmeyi tercih etmelisiniz. İlişkilerde olası çatışmalara açık bir zamandan geçmektesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak yerlerden alacağınız haberler gündeminizde. Daha az tanıdığınız insanlara karşı bugün mantıkla yaklaşacaksınız. İş ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir.