Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

İlişkilerinizi gözden geçireceksiniz ve ilişkilere bakış açınızın değişmeye başladığını anlayacaksınız. Kaçamak aşklar çekici gelebilir fakat içinizden yükselen kuvvetli arzuları denetlemeyi başaracaksınız ve tedbirli davranacaksınız. Bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ancak dirayetli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Karışıklıklar olsa bile çözümleyici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Zorluklar ile başa çıkabilecek gücünüz var. Ayrıca sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel bir iletişim kurmanız ana konulardan olabilir. Bunun yanında, kalbi boş olanlar da kendilerini yoğun şekilde etkileyecek biri ile tanışabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili yüksek beklentileriniz olabilir. Bunların gerçekçi olduğundan emin olmalısınız. Eğer spekülasyon planlarınız kapsamındaysa, bunu, daha olumlu bir girişim ile değiştirmeniz yararlı olacaktır.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızda aşırıya kaçacağınız gün içinde, duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere vereceğiniz duygusal desteğin ne kadar önemli olduğunu farkında oluşunuz, onlarla farklı bir iletişim içinde olmanızı sağlıyor. Bugün toplumsal olaylarla yakından ilgileneceksiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Neşeniz yerinde görünüyor. Ne güzel! Önünüzde duran yeni ve oldukça güzel seçenekleri kendinize en uygun ve karlı olabilek şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Hedefleriniz için çaba sarf edeceğiniz zamanlar olabilir. Gün içinde ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Hayalleriniz için planlar yapabilir, sorumluluk alabilirsiniz. Cesaretli bir gündesiniz. Farklı girişimlerde bulunabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde risk almak daha kolay olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sabrınızın mükafatını almaya hazır olun. Çok yorulmuş olabilirsiniz ama bunlara değdiğinizi göreceksiniz. İş değişikliği düşünen Yengeçler iyi araştırın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal ortamlarda yer alabilir, güçlü arkadaşlıklar kurabilir, projeleriniz, gelecek hedefleriniz açısından önemli kişilerden destek görebilir, ikili ilişkilerinizde yoğun bir bağlılık enerjisi ile, sevdiğiniz kişiyle birlikte ilişkinizde önemli adımlar atabilir, ilerleme sağlayabilirsiniz. İlişkiler açısından önemli destekler alacağınız bugün ayrıca flört tekliflerini değerlendirebilirsiniz

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızdaki değişikliklerin duygusal olarak sizi zorlamasına izin vermeyin. Karşınıza gelecek teklifleri fırsat olarak görmelisiniz. Sizi zorlayan konular farkında olmasanız bile lehinize işliyor