Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

09.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Hanım arkadaş ve dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Daha doğrusu sizi yakından tanıyan dostlarınızın bildiği ve alıştığı davranışlarınızdan daha farklı davranabilirsiniz. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz ve ilginç fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Farklı konulara ilgi duyacaksınız ve karşılaştığınız kişilerden etkileneceksiniz. Özellikle yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Bu arada geriliminizi denetlemek için gayret gösterin ve kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler sizi rahatlatabilir. Sevdiklerinizin desteği ve ilgisi moralinizi yükseltecek.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel bir iletişim kurmanız ana konulardan olabilir. Bunun yanında, kalbi boş olanlar da kendilerini yoğun şekilde etkileyecek biri ile tanışabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili yüksek beklentileriniz olabilir. Bunların gerçekçi olduğundan emin olmalısınız. Eğer spekülasyon planlarınız kapsamındaysa, bunu, daha olumlu bir girişim ile değiştirmeniz yararlı olacaktır.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yöneticiniz Ay Koç burcunda ilerliyor. Duygusal konularda mantıklı ve uzun vadeli düşünceler içindesiniz. Geçici duygular size göre değil. Partnerinizle karşılıklı planlar yapmalı ve geleceğinizi garantilemek adına kendinize yeni bir ortam yaratmalısınız. Özgüveninizin sizi yukarılara taşıyacağı bir gerçek.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapmanız gereken şeyler(tadilat planı, gelir artışı sağlayacak düzenlemeler, tatil programları v.b) olduğunu düşünüyorsanız, bugünlerde aynı zamanda, bu girişimlerde bulunmaktan mutluluk duyacağınızı da fark edebilirsiniz.

Dolayısıyla, ne gerekiyorsa yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde olumlu koşullar söz konusu. Kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgilenmek isteyebilir, kendinize hedefler koyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda arkadaşlarınızla organizasyon yapmak size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni fikirlerin doğrultusunda sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler yaşayacaksınız. Yatırımlarınız size bol kazanç olarak geri dönecek.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca keyfinizi yerine getirecek seyahetler, geziler planlayabilir, kişisel gelişim ve sportif etkinliklerinden faydalanabilirsiniz. İş görüşmeleri yapabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde iletişim konusunda daha sabırlı ve anlayışlı yaklaşmanız gereken bir zamandasınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yüksek eğitim alanlarında kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe oturtabilirsiniz. Aşk hayatınızda yönünüzü iyi belirleyecek, sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız.