Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

10.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde ilginç rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Bugün planlarınızı gözden geçirmek için uygun zaman. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve öğrenmek istediklerinizin izini sürebilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yardımı ile çözümleyici de olabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün sizin için hayal gücü gerektiren konulara çalışmalar yapmak için uygun bir zaman. Sanatsal faaliyetler, büyük organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve yardım kuruluşlarına yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın akrabalarınızı ilgilendiren gelişmeler gündeminize girebilir. Beklenmedik olumlu bir olay ile ilgili haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak çaplı bir kutlama düzenlenebilir ve davet edilebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamına olumlu bakışınız, üzerinizdeki etkisini bugün de devam ettirecektir. Ufak tefek şeylerle moralinizi bozmayacak, önümüzdeki günler boyunca da sıkıntıları giderecek hamleler yapma konusunda irade göstereceksiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak ve kişisel tatmin ağlayacağınız özel bir çalışmayı ortaya çıkaracaksınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Siz günlük programınızı harfiyen uygularken, işinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren diğer gelişmeler de aynı akışta ilerleyebilir.

Maddi görünüm bunu desteklemese de, yakında işaretler yüzünü gösterecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Aşk gündeminizi oluşturabilir. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapacağınız zamanlar var. İlerleyen zamanlarda ailevi konular daha fazla gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Gün içinde hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Geçiş... Kendinizi çatışma arasında bulabilirsiniz. Her ne kadar istemeseniz de bunlar doğal. Baş etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek arkadaş çevreniz, çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili konularda geçici tatminsizlik ve isteksizlikle karşılaşabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde özel hayatınızda sizi son derece mutlu edecek sevgi dolu paylaşımlarla varolan tüm sorunları çözebilir, sevdiklerinizle keyifli etkinliklerde yer alabilir ve aşk duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve kariyer alanlarınızda beklenmedik olaylar yaşamanız mümkün. Olayları biraz da siz tetikliyor olacaksınız, çünkü normalde verdiğiniz tepkilerin dışında davranabilirsiniz. Maddi anlamda olumlu bir gün.