Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

12.01.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Ani heyecanlar yaşadığınız hareketli bir gün... Beklentileriniz sizi zorluyor... Olması gerekenler ile meydana gelen olaylar farklı olabilir. Sizin beklediğinizden daha başka gelişen olaylar yüzünden öfkelenebilirsiniz. Sabırlı olun ve olayların üzerine gitmeyin. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat olabileceklerden daha fazlasını isterseniz, işler zorlaşır. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız. Yoğun ve yorucu çalışmalar içine girebilirsiniz. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin. Soğuk algınlığı ve yorgunluk nedeniyle sağlık sorunları çıkabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ekstra harcamalara yönelme riski taşıyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Para ödediğiniz şeylere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, içinizde, doğrudan cebinize giren gelirlerle ilgili endişeler olabilir. Bunlar üzerinde boş yere zihin yoruyor olabilirsiniz. Derin düşünceler için birkaç gün daha bekleyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyfinizi kaçıran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar sizi endişelendirebilir. Ortaklı konulara, işlere yeni bir yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda karşılaştığınız engellerle mücadele etmek gerekebilir. Kimi zaman duygusal yönden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sakin olmaya çalışın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eliniz kolunuz bağlanmış gibisiniz. Her imkanınızı seferber ettiniz ama sorunlarınız bitmiyor. Merak etmeyin ilerleyen günlerde rahatlayacaksınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda istediğiniz gelişmeler yaşanabilir ama sevdiklerinize daha az baskıcı olmaya çalışın. Bu hafta iş alanlarınızda esnek ve yaratıcı yönlerinizi kullanmaya çalışmalısınız.