Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

12.05.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Duygusal olarak bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ancak bu gerilimlerin sizin için motive edici bir yönü de olacaktır ve isteklerinize ulaşmak için sabırsızlanacaksınız. Karşınıza bazı zorluklar ve sorunlar çıkacaktır. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük değil.

Aşk:

Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Son zamanlarda hissettiğiniz yalnızlık duygusundan böylelikle kurtulabilirsiniz.

İş:

Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. Başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.

Para:

Paranızı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Çoğu zaman maddi konularda hatalar yapıyorsunuz. Artık daha dikkatli olmalısınız. Paranızı bilinçsizce harcamak size çok zarar verecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İş ortamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusuz bazı tartışmalar ve sizi rahatsız edecek konular gündeme gelebilir.


Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda çok düşünerek belli sonuçlara ulaşmış ve geldiğiniz noktadaki pozisyonunuzu ısrarla savunma eğiliminde olabilirsiniz. Bazı kişiler bu anlamda sizi desteklese bile, yanlış bir hamle yapıyor olma ihtimalinizi mutlaka gözden geçirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde ufak tefek zorluklar yaşanma olasılığı olsa da, gün geneli daha akıcı geçecektir. Ay’ın Kova burcunda olması nedeniyle bizi baskı altında tutan kişilerle olmak istemez, özgür tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Günü dışarıda, sosyal ortamlarda ve hareket halinde geçirme ya da entelektüel anlamda kendini geliştirme isteği de fazlalaşabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumayı lütfen unutmayın. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konular içinde sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Kriz yaratan konulara karşı daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlarınızla ilgili konularda çok fazla ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Gelecek yönünde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün, bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.