Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz. Kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve gençler ile iletişiminiz her zaman olduğundan daha derin olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eşyaların yerini değiştirebilir, dolaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Böylece düşüncelerinizi de düzenlemeniz mümkün. Eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler size eski fikirlerinizi hatırlatacak. Hatta çocukken yaşadığınız evi ve arkadaşlarınızı hatırlayabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ekstra harcamalara yönelme riski taşıyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Para ödediğiniz şeylere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, içinizde, doğrudan cebinize giren gelirlerle ilgili endişeler olabilir. Bunlar üzerinde boş yere zihin yoruyor olabilirsiniz. Derin düşünceler için birkaç gün daha bekleyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için; her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, kendinizi mutsuz etmek için adeta çabalıyorsunuz. Alacağınız haberleri olumlu bir şekilde kendi tarzınıza göre yönlendirebilirsiniz. Sizi sıkan konulara takılmanıza neden olurken, ayni anda öğrendiğiniz bilgileri ve ilişkilerinizi gözden geçirme şansı da verecektir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aslında gerçekte problemin asıl nedeni olan kişilerle diyalog kurmanız gerekiyorsa, mesafenizi korumalı ve dyalogların gideceği noktalarda vereceğiniz ödünlerin nelere mal olabileceğini doğru hesaplamalısınız.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarla bir arada olmak ve gelecek yönünde düşünmek iyi gelecek. Kafanızdaki huzursuzluklardan kurtulmaya bakın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gün içerisinde çok hareketli, çok gergin olabilirsiniz. Gelgitleriniz olmadığı kararlı olduğunuz sürece bu günü karlı kapatmamanız için hiç bir engel yok.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında, çalışma hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, iş değiştirebilir, iş seyahatlerine ve eğitimlerine gidebilir ve iş hayatınızda önemli kararlara varabilirsiniz. Bu süreçte moral ve motivasyonunuzu yüksek tutarak, iletişim hataları ve depresyona karşı önlem almalısınız. Dolunay anı, aile hayatınız, arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızla ilgili olası problemlere işaret ederken, gerek özel yaşamınızda gerekse sosyal ilişkilerinizde hayatınızdan gitmesi gereken insanların artık yollarında özgür kalmaları gereken bir süreç sözkonusu olacak. İlişkilerinizde ve ruhsal durumunuzda tansiyonun yükselebileceği bu süreçte, kişisel olarak sakinliğinizi korumanız ve bu etkiyi bilerek daha geri planda durmanız bir nebze faydalı olacaktır. Ne var ki Dolunay anında etkin olan Satürn Jüpiter Şiron üçgeni aşk hayatınızdaki olası sorunlara şifa verme konusunda size yardımcı oluyor ve olası sorunları sakinliğinizi koruyarak, çözümleyebileceğinizi de vaad ediyor. Bu zaman dilimde dua, meditasyon ve rahatlatıcı aktiviteleri deneyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitim hayatınızdaki isteksizliğinizi, belirsiz durumları gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Merkür’ün düzelmesiyle beraber kafanızı meşgul eden eski olaylar geride kalmaya başlayacak.