Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

14.02.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

İlginç gelişmeler olabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada derinden etkileyici ve değiştirici durumların meydana geldiği bir dönemdesiniz ancak kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirecek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile ilgili alacağınız haberler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Ancak eski bilgileriniz ve tecrübelerinizden faydalanacaksınız ve serinkanlı davranmayı başaracaksınız.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteği duyabilir ve ani dürtülerle para harcayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye sahip olma arzunuzu biraz engelleyin. Beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceğiniz zamanı beklemelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi zevkler ön plana çıkabilir. Özellikle iş ortamınızı tepeden tırnağa değiştirme fikrine kapılabilirsiniz. Bunu şimdilik bir kenara bırakın ve iş faaliyetleri için harcanması gereken kaynakların nasıl kullanılacağına odaklanın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizde yeni konulara yer açmalısınız. Aynı zamanda arkadaşlarla bir araya gelmek keyifli olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir hayli enerjik olacağınız bir gün. Sorunlarınızı halletmek isteyebilirsiniz ama her konuyla ilgilenmek yerine önem sırası vererek hareket etmelisiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar iletişime dayalı ortaklaşa işlerinizde güzel tekliflere açık olacaksınız. Aşk hayatınızda da kısa vadeli keyifli planlarınız devrede olacak. Ayrıca finansal konuları konuşmak ve planlamak adına uygun zamanlara giriş yapıyorsunuz.