Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

14.04.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Karşınıza çıkan fırsatlar sizi heyecanlandıracak. Fakat beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeleri yetersiz bulabilirsiniz. Hırslı ve tutkulu olabilirsiniz fakat duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve böylece önem verdiğiniz kişiler ile ilişkilerinizi farklı boyutlara taşıyacaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık duyabilirsiniz ancak gelişmeleri sakin bir biçimde beklemeyi başaracaksınız. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Seyahatler ve yapmanız gereken işler yorucu olabilir. Fakat hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ailedeki büyüklerle anlaşmazlıklar çıkabileceği için herkese hak verir görünmeniz faydalı olacaktır. İnsanlar bazı kişilerden şikayet ederlerse, bu kişileri savunmayın ve sadece şikayetleri dinleyin.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş çevrenizle aranızdaki uyum ve sıcaklık, iş hayatıyla bağlantılı sosyal ortamlarda da hissedilir olabilir. Bu yumuşak etkilerden fayda sağlamak için kendinizi ve becerilerinizi ön plana çıkarmalısınız.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eğitsel konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmaya çalışabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Bazı durumlar içinize kapanmanıza neden olabilir. Sabırlı olun.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her anlamda güzel geçecek bir gün. Motivasyonunuz da yüksek. Yeter ki kendi moralinizi düşürmemek adına geçmişte kalan konulara takılmayın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel enerjinizin ve isteklerinizin yükseldiği bugün, sosyal çevrenizdeki bazı aktivitelere katılabilirsiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde içtenliğinizi bir kenara bırakmadan hareket edin.