Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

14.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedecek ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Böylece iyileştirici gücünüz uyanacak... Hem kendinizi, hem de yakınlarınızı iyileştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ile çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Projelerinizi ortaya koyacaksınız ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İlginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Düşünceleriniz, uzak geleceğe ve bunu şekillendirecek planlarınıza odaklanabilir. Bakış açınızı da genişletebilir, daha yenilikçi bir yapıya büründürebilirsiniz. Yeni fikirler bulma ihtimaliniz var.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili beklenmedik gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bunlar, kısa zaman içinde yöntemlerinizi değiştirmenizi gerektirebilir. Esnek tutumlar benimseyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay'ın konumu, araştırmacı yönünüzü ortaya çıkarıyor ve siz, bilgilerinizi genişletme konusunda bazı çalışmalar yapacaksınız. Olayları abartarak kafanıza takıyor olmanız, yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Alışkanlıklarını kolay değiştirmekten hoşlanmayan biri olarak ilginç gelişmeler gösteriyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlişki veya iş birliklerinizi irdeleyebileceğiniz ve başarısız ilişki ve iş birliklerinizin başarısız olma nedenlerini araştırabileceğiniz birkaç gün.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminizde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular olabilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı rahatça ifade edemeyebilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanacağınız zamanlar olabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Asılmış Adam... Yüzünüz gülerken içiniz ağlıyor adeta. Eski bir dostunuzla aranıza giren mesafe sizi çok yormuş ya da üzmüş ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aile ilişkilerinizi iyileştirebilir, sevdiğiniz kişilerle ve özel yaşamınızda son derece keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Finansal konular, ortak gelirler, miras, nafaka, burs ve primlerden yana muazzam şanslı olduğunuz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza ve iş sorumluluklarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün, aşk hayatınızda ve risk içeren işlerinizde bazı sorunlar oluşacak. Borsada yatırım yapıyorsanız çok dikkatli olun.