Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

16.03.2016 tarihli Yengeç burcu yorumu

Büyük bir heyecan ve istekle güne başlayacaksınız. Duymuş olduğunuz haberler sizi etkileyecek ve zor kabul edilen durumlar sizi farklı etkileyecek. Daha doğrusu heyecanlandırmış olabilir ve bugün kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Hem geçmiş zamanı, hem içinde bulunduğunuz durumu, hem de geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Ancak bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat sabırlı olmanız gereken bir dönem. Sürprizler durum değiştirici olacak. Fakat siz de kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki bir ilişki çok daha ciddi bir hale gelebilir. Kendinizi, bazı ciddi kararlar vermek, belki de ne istediğiniz net biçimde değerlendirmek zorunluluğunda bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkilerinizin ön plana çıkmaya başlayabileceği bir dönem geçireceksiniz. Karşınızdaki kişilerle ortak hareket etmeniz gerekirse şartların gerektirdiklerine uyum sağlayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinize yönelebilirsiniz. İfade etmekte zorlandığınız konular olabilir. Değişik konulara ilgi gösterebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işleriniz artabilir. Sorumlu olduğunuz işler için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yükleriniz artabilir. Gün içinde gelişen olaylar için daha sabırlı davranmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ayağınızı sımsıkı yere basmayı öğrendiniz. Sizler için ön planda maddiyat geliyor. Biraz olsun içinizde ki sıkıntılarınızı yok etmeye başladınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak yerlerden alacağınız birtakım haberler gündeminizde olacak. Bugün, az tanıdığınız insanlara karşı mantıkla yaklaşacaksınız. İş ilişkilerinizde çok dikkatli olmanız gerekebilir.