Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

20.04.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Açık sözlülüğe dürüstlüğe önem veriyorsunuz;ama siz kendi duygusal yaşamınızda açık değilsiniz. Çevrenizdekiler sizden netlik bekliyor. Bugün en çok istediğiniz şey yalnız kalabilmekti. Çünkü kendinizi toparlamaya ihtiyaç hissediyorsunuz.Ailenizden bazı kimseler sizinle yakınlık kurmak istiyorlar. Onlara soğuk davranmamaya çalışın. Arkadaşlarınızdan gelecel davetleri bugün reddececeksiniz.

Aşk:

Bugün karşı cinse oldukça kaba bir tavır sergileyeceksiniz. Sizi bu kadar çok seven birisine bu şekilde davranmanızın ne kadar hatalı olduğunu, ancak onu arayıp da bulamadığınız zaman anlayacaksınız.

İş:

Enerjiniz yüksek yalnız planlama hatası yapıyorsunuz. İşlerinizi son ana bırakıyorsunuz. Zamanında yapılmayan işler yüzünden aksamalar yaşıyorsunuz. Daha disiplinli ve düzenli olmalısınız.

Para:

Para konularında bügün oldukça şanslısınız. Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bu aralar kendinizi çok fazla dinliyorsunuz. Sürekli kafanızda olumsuz düşünceler dolaşıyor. Kendinizi dinlemeyi bırakın ve hayatın güzelliklerini yaşamaya bakın.


Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygusal veya maddi anlamda açılabileceğiniz, aşırılıklara kaçabileceğiniz günlerdesiniz. Abartılı davranışlar ya da aşırı harcamalar sıkıntı yaratabilir. Dikkat!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde arkadaşlarla bir araya gelmek ve hayattan keyif almak zor olmayacak. Evde ya da ailenizle olumlu saatler var.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla ortak bir plan yapabilirsiniz bugün. Konuşacak anlatacak çok şey birikmiş olabilir. Ancak bir süre sonra olayın gereksiz muhabbet aşamasına kayma ihtimali var. Tadında kesmek iyi olur.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.