Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

20.07.2015 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Beklemediğiniz durumlar olabilir ve ani değişikliklerden rahatsızlık duyabilirsiniz. Ayrıca siz de davranışlarınız ile çevrenizdeki kişileri şaşırtabilirsiniz. Farklı konular ve marjinal kişiler dikkatinizi çekebilir ancak tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve hem kendinizi, hem de çevrenizi yenilemek isteyebilirsiniz. Ancak önemsediğiniz kişiler ve ciddiye aldığınız konular sizi tedbirli davranmanızı sağlayacak. Bu arada güçlü kişileri karşınıza almayın ve girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili önce gereken araştırmayı yapın. Bugün heyecanlı ve atak bir tavır içinde olabilirsiniz. Aslında hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Eşiniz, partneriniz, bir arkadaşınız veya bir grup ile ortak kullandığınız para üzerinde bazı tasarruflarda bulunmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeden önce bu kişilerin de fikirlerini almayı unutmayın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Eşiniz, partneriniz, bir arkadaşınız veya bir grup ile ortak kullandığınız para üzerinde bazı tasarruflarda bulunmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeden önce bu kişilerin de fikirlerini almayı unutmayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Size güvenerek hareket eden kişiler olabilir. Bu kişilere bazı önerilerde bulunsanız bile, kendi istek ve ihtiyaçlarınız için zaman ayırmanız gerektiğini anlatmalısınız. Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda geleceğinizle ilgili planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bugün sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde paylaşımda bulunmak için arkadaşlarınızla organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi fazlasıyla cesaretli hissedeceğiniz zamanlar var. Çalışma hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bu hafta kendinizi duygusal açıdan gergin hissedebilir, kendinizi ortaya koyma mücadelesi verebilirsiniz. İşinizle ilgili bir seyahat gündeme gelebilir. Bu hafta ve devamında gerçekleşecek tanışmalar uzun vadeli ilişkilere dönüşebilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alabilir, kalabalık yerlerde bulunarak burada yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmeleriniz ve özel hayatınızdaki ilişkileriniz açısından son derce pozitif etkiler aldığınız bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bayramın son gününde, göz önünde olacağınız yerlerde anlaşılmaz tavırlardan uzak durmalısınız. Kendinizi ifade ederken, sevdiğiniz kişiyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.Ya o size inanmayacak, ya da siz ona, dikkatli olun.