Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.01.19 tarihli Yengeç burcu yorumu

Meydana gelen olaylardan kolay etkileneceğiniz bir gün. Alacağınız ani bir haberle duygularınız dalgalanacak. Fakat daha yapıcı bir tavır içine girdiğiniz için fazla takılı kalmayacaksınız ve dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Bugün kendinize bakım uygulayabilir, güzelleşmek ve hoş görünmek için dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Enerjiniz ve isteklerinizle birlikte yükselen hırsınızı denetlemeniz gerekiyor. Yükselen arzularınızı denetlemeyi başarabilirseniz, hem isteklerinizi gerçekleştirecek, hem de gücünüzü sergileyebilecek duruma geleceksiniz.
 

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz kişilere ayak uyduracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Birey olarak parlamayı değil, grubun içine karışmayı isteyebilirsiniz. Grup aktiviteleri bu sayede çok daha eğlenceli ve sosyal açıdan doyurucu hale gelebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Sevdiğiniz kişilere ayak uyduracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Birey olarak parlamayı değil, grubun içine karışmayı isteyebilirsiniz. Grup aktiviteleri bu sayede çok daha eğlenceli ve sosyal açıdan doyurucu hale gelebilir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda uzlaşmacı olmanız istediğiniz kişilerle uyumlu çalışmanıza yardım edebilir veya bazı kişileri kendi tarafınıza çekebilirsiniz. Kontrol altına almak yerine diğerlerinin yaptıklarını incelemenizde fayda var.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizden kaynaklı konular gündeminizi oluşturabilir. Yaşadığınız bu süreçte kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Depresif ruh halinizin gününüzü etkilemesine izin vermemelisiniz. Olaylara karşı daha toleranslı davranmakta fayda var. Uyum ve denge arayışında olabilirsiniz, sakin kalmak olayları çözmenizde yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. .Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün işbirliği yapmak, eşiniz ile birlikte bir şeyler yapıp uzlaşmak konularında pürüzler söz konusu olabilir. Tek başına karar verip hareket etme şan sınızın olmadığı konular gelecek önünüze. Yalnızmış gibi davranmayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yorum arşivi