Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.01.23 tarihli Yengeç burcu yorumu

Geleceğe yönelik beklentilerinizi gerçekleştirmek için acele etmeyeceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın zorlayıcı etkisini derinden hissediyor olabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koymadan önce gözden geçirin ve sevdiklerinize karşı anlayışlı davranın. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve dostlarınızdan anlayış bekliyor olabilirsiniz. Ancak sizin de yakınlarınıza karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Bugün ilginç gelişmeler olabilir ve düşünceleriniz değişebilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Son derece enerjik olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerjinizi olumlu faaliyetlerde harcayın. Hareketli bir sosyal yaşam içerisindeki aktiviteler size çok iyi geleceklerdir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Vaktinizin bir kısmını günlük işlere, kalanını da uzun vadeye yayılan planlar üzerinde çalışmaya ayırabilirsiniz. Bazı gelişmeler, geleceğe yönelik planlarınız üzerinde etkili olabilirler.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda gizli planlarınız varsa ya da bazı kişileri ani hareketlerinizle sınava tabi tutmak istiyorsanız, karşı tarafında sizi aynı şekilde şaşırtma ya da sizi hazırlıksız yakalama ihtimali olduğunu unutmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kafa karışıklıkları, yanılsamalar, yanıltıcı ya da kötü niyetli kişiler günün özellikle ilk yarısı olmak üzere gün genelinde etkili. Daha sezgisel veya iç sesimize göre hareket etmek isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Birbirimize şefkat ya da merhamet gösterme duygularımız artıyor ya da bu duyguyu tetikleyecek olaylar yaşanabilir. Yanlış yönlendirmelere veya düşmanca ya da saldırgan tavırları olan kişilere karşı tedbirli olunması gerekiyor. Satürn ve Güneş arasında oluşan olumlu açı(aslında birkaç gün öncesinde daha fazla etkiliydi) ise, bugün kesinleşiyor ve otorite konumundaki kişilerle olumlu iletişim kurmamızı, tavsiyeler almamızı veya desteklenmemizi sağlayabilir ya da bazı alanlarda kalıcı ve olumlu adımlar atabiliriz. Dün yazdığım gibi bugün de, sular, ilaç dahil, her türlü kimyasal ya da akışkanla ilgili başlıklar ön plana çıkabilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla olan ilişkileriniz bugün ön planda olabilir. Hayatınızı keşfetmek ve belki daha çok içe dönme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Ruhsal olarak daha fazla kabullenme içine girebilirsiniz. Bugün uluslararası bir iş yapıyorsanız, daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Bugün düşünsel konular hakkında daha çok paylaşımda bulunabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, bir arkadaşınızın sorununa çözümleyici düşünceler geliştirmeniz onu çok sevindirecek. Kendinizi ispat etmeniz gereken konularda geri planda kalmayın. Kalıplaşmış düşüncelerden rahatsız olmanıza rağmen, kurallara karşı gelmek için, gerekli cesareti kendinizde bulamayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hızlı kavrayan, çabucak anlayan ve aynını karşınızdakinden bekleyen bir enerjidesiniz bugün. Ancak anladım dediğiniz şeyler aslında tam ddaa öyle olmayabilir. Dooğru iletişim iki tarafa da biraz zaman tannımmakla gerçekleşecek.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.