Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.01.31 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bu sabah keyifli uyanacak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Gün içinde meydana gelen olaylar size sorumluluklarınızı hatırlatacak. Önemsediğiniz kişilerin size ihtiyacı olabilir ve daha ilgili davranmanız gerekebilir. Bazı korkularınız gün içinde uyanabilir fakat iyimser ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha sabırlı davranacaksınız ve önem verdiğiniz kişilerin de sizi desteklediğini anlayacaksınız. Bugün duygularınızın derinliklerinden çıkabilir ve çevreniz ile ilgilenebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Düşünceleriniz, uzak geleceğe ve bunu şekillendirecek planlarınıza odaklanabilir. Bakış açınızı da genişletebilir, daha yenilikçi bir yapıya büründürebilirsiniz. Yeni fikirler bulma ihtimaliniz var.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili beklenmedik gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bunlar, kısa zaman içinde yöntemlerinizi değiştirmenizi gerektirebilir. Esnek tutumlar benimseyin.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sınırlarınızı genişletmek, yeni yerler keşfetmek ya da mevcut olayları farklı bir formata sokmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler şu an için sizin kadar istekli olmasa da, biraz zaman tanımanın ve daha açıklayıcı olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yarın akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında oluşacak olumlu açının romantizm, duygusallık ve sevgi paylaşımlarını ya da romantik planları tetikleyen etkisini bugünden (tabii ki Pazar akşamı da!)mevcut ilişkilerimizi renklendirmek ve yaratıcılığımızı istediğimiz alanlarda kullanmak ve ruhani konulara zaman ayırmak için kullanabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak, birlik ve bütünlük hissimizi beslemek hepimize iyi gelebilir ya da bu hisleri ortaya çıkartabilecek olaylar yaşanabilir. Ancak, havadaki tüm aşk kokusuna rağmen, akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmakta ya da enerjisini nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerden uzak durmakta fayda var. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda Ay burcunuzda ilerlerken kişisel işlere ve önceliklerinize zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizle ve sağlığınızla da ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İnandığınız her şeyi sonuna kadar hırsla götürüyorsunuz. Bugün, her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Bir çok kısa yollar söz konusu olabilir. Görüşeceğiniz kişileri fikirlerinizle etkilemeniz çok kolay olacak ve onlardan, ileriye yönelik sözler alabilirsiniz. Güven duygusunun önemli olduğunu çevrenize göstermelisiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün anlayış ve hoşgörü konusunda her zamankinden daha yoğun bir eğiliminiz var. Kötü niyetleri ve bedelleri aklınıza getirmeyin. Sizin yaklaşımınız pek çok kişinin de aynı şekilde tavırlarının yumuşamasına vesile olacaktır.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.