Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.02.17 tarihli Yengeç burcu yorumu

Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki gelişmelere merakla yaklaşabilir ve araştırma isteği duyabilirsiniz. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir gündesiniz.

Aşk:

Duygusal olarak oldukça olumlu bir gün geçireceksiniz. Hoşunuza gidecek bazı ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Duygularınız her zamankinden daha canlı olacaktır ve bugün yaptığınız her şeyden zevk almayı bileceksiniz. Küçük bir kararsızlık yada çelişki yaşama ihtimaliniz olacaktır ve zihninizi belli konulara yoğunlaştırmakta zorlanabilirsiniz. Güzel bir teklif yada davet alma şansınız var, karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

İş:

İşinizle ilgili konularda başarılı olabileceğiniz bir gün ancak dikkatinizi biraz daha uğraştığınız konulara yoğunlaştırmaya çalışmalısınız. Enerji seviyeniz oldukça iyi olacak ve aynı anda birden çok konuyla ilgilenebilirsiniz. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almak için uygun bir günde olacaksınız.

Para:

Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve bu doğrultuda çalışmalar yapabileceksiniz. Geleceğe yöenlik maddi bazı planlar yapabilirsiniz ve bu planlarınızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir yada olumlu anlamda önemli adımlar atılabilirsiniz.


Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Spritüel, entelektüel veya estetik anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz koşulları zorlayabilir veya seyahatlere çıkabilirsiniz. Bilinmeyeni araştırmak ya da bilmediğiniz şeyler hakkında fikir sahibi olmak isteyebileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Kova burcundaki Ay, içinde bulunduğumuz gruplara faydalı olmak isteyeceğimiz, sosyal, toplumsal konulara duyarlı ve yenilikçi bir günde olduğumuza işaret ediyor. Yeni şeyler öğrenebilir, zihnimizi açacak aktivitelerde bulunabilir veya hızlı düşündüğümüz bugün için, pek çok konuyu farklı şekilde ele alabilir, pozitif bakışımızla günü güzelleştirebilir veya farklı şeyler yaşayabiliriz. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularınla meşgul olabilirsiniz. Banka işlerinizde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Erken saatlerde iş hayatınızla ilgili ciddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sizi yoran konulara karşı tedbirli davranmakta fayda var. Gün içinde işlerde beklemeler olabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullara karşı dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularda geçici heveslerle yaşamak istemiyorsunuz. İş konusunda güvendiğiniz bir kişiyle çalışmak içinizi rahat ettirecektir. Kazançlarınızda daha fazla artış sağlamak için, yeni yapılanmalar içinde olabilir ve olanak sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz düştüğü zaman, iş veriminiz azalıyor.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi konularda çok fazla sorgulayan ve yoran insanlarla bir arada olacaksınız günün ilk saatlerinde. Paylaşmak ve birbirinizi desteklemek konusunda herkesin derdi kendine diyen insanlardan pek bir fayda bulamayacaksınız.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.