Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.03.06 tarihli Yengeç burcu yorumu

Çevrenizdekilerin düşüncelerine önem veriyorsunuz. Toplumda saygın bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunu başarmışsınız. İnsanların sizi ciddiye alması hoşunuza gidiyor. Bugün bir arkadaş toplantısında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yalnız bu toplantıda söylemek istemediğiniz bir şey ağzınızdan kaçabilir ve sonradan çok pişman olabilirsiniz.

Aşk:

Birlikteliğinizin artık belli bir noktaya varmasını ve karşılıklı sözler verilmesini istiyorsunuz. Karşınızdakinin üstüne gitmeyin. Sevginiz gerçekse bu sözlerin verilmesine gerek bile kalmaz.

İş:

Alacağınız bir mektup ya da email, aylardır beklediğiniz müjdeyi verebilir. Bu haberi iş arkadaşlarınızla paylaşmakta acele etmeyin. Gelişmeleri önce kendiniz takip etseniz daha iyi olur.

Para:

İş anlaşmalarınızı gelecek paralar doğrultusunda yapmak istiyorsunuz. Yalnız hiç ummadığınız bir yatırım size büyük kazançlar getirebilir. Önce bu parayı bir araya getirmeniz gerekecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün içinde birisiyle buluşmak için randevulaştıysanız, bunun için tenha bir yerdense umumi bir yeri tercih edin.


Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İniş çıkışlı tavırları olan kişileri anlamakta zorlanabilir ve çevrenizdeki kişilerin davranışları nedeniyle şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Ancak, yine de mantıksız düşünce veya tavırlara dikkat çekmek veya bazı koşullara itiraz etmek için doğru bir gün olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kardeşlerinizle ilgili konularda karar vermek durumunda kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızı yazılı haberleşme trafiği içinde geçirebilirsiniz. Kulağınıza dedikodular gelebilir. İlişkilerinizde yön bulmakta ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Kendinize yönelmek size iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken, karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. Bugün inatla kendi fikirleriniz savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz.Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hayatınızda köklü değişiklikler yaratacak bir plan gündeme gelebilir. Bu değişim belki de hayatınızdaki diğer kişileri de etkileyecek. Kendi başına bir hal çaresi aramaktansa eşinizden destek isteyin. Sizi motive edebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.