Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.04.05 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün, yaşamı farklı yönlerden ele alacaksınız. Daha önceki düşüncelerinizde yanılma olduğunu kabul edeceksiniz. En önemli karar değişikliğiniz de yakın çevrenizdeki insanlar için olacak. Söylenen sözlere değil davranışlara göre karşınızdakileri değerlendirmeyi düşüneceksiniz.

Aşk:

Aşk hayatınızda değişik duygular içerisindesiniz. Bazı şeylerle örneğin bir bakışla veya güzel bir sözle yetinmek yerine daha gerçekçi istekler içerisindesiniz. Kendinize yönelik bazı tereddütlerinizin de bu yolla gidereceğinizi düşünüyorsunuz.

İş:

İş yaşamınızda beklentileriniz var. Her gün kendinizi geliştiriyorsunuz, yeni istekler içerisine giriyorsunuz. Ancak akılcı davranışları da bırakmıyorsunuz. Asla yapacağınız işlerde hayalci değilsiniz ve zamanı uygun zemini iyi kolluyor ve değerlendiriyorsunuz.

Para:

İşinizle ilgili yeni isteklerinizi karşılayabilmek için maddi kaynağa ihtiyacınız var ve bu kaynağı zaman içerisinde bulacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün, önem verdiğiniz bir konuda ve tam son anlarda bir program değişikliği yapmanız gerekebilir.


Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda belli değişiklikler yapma gerekliliği kendini zorla hissettiriyor olabilir. Önemli bir hamle yapmak üzeresiniz. Değişimin çağrısını görmezden gelmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü Ay tutulması iş ve ev arasında daha iyi bir denge kurmanızın önemine işaret ediyor. Eve ait konularda daha aktif olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olmanıza rağmen, iç güvenliğe ve huzura ihtiyacınız var. Bugün Koç'ta ilerleyen Merkür, ufkunuzu genişletirken, oto kontrol konusunda sizi uyarıyor. Sevdiklerinizin desteğinin önemli olduğunu biliyor ve partnerinizden ilgi bekliyorsunuz. Çevrenizle ortak bir sistem geliştirmelisiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içi ilişkilerinizde dengelerin korunması sizin tavrınıza bağlı olacak bugün. Eğer tarafsızlığınızı yitirirseniz sorunlar büyüyebilir. Denge unsuru olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Değerlerin bozulmasına izin vermeyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.