Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.02 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizin harekete geçmenize neden olabilir. Karar alırken çabuk olmalı ve cesaretinizi kaybetmemelisiniz.

Aşk:

Bugün kendinizi duygusal anlamda çok güçlü hissedeceksiniz ve bazı sorunlarınızı geri plana atmak isteyeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz.

İş:

İş hayatınızda bugün yaratıcılığınız ön planda olduğu ve duygusal tepkilerinizi gizlemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ortak çalışmalara girebilmeniz mümkün olabilir.

Para:

Harcamalarınızı yoğunlaştırdığınız bu günlerde kısıntıya gitmek zorunda kalabilirsiniz. Aileniz veya eviniz ile ilgili bir masrafta bulunmanız söz konusu olabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Son zamanlarda alkolü içeceklere karşı zaaf duyuyorsunuz ve zaman zaman kontrolü kaybediyorsunuz. Bu duruma sağlığınız açısından dikkat etmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Partnerinizle beraberliğiniz bir anlamda farklı duygular içinde gelişecektir.. Bugün partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün değil. Onun istekleri senin tarzının dışında olduğunu daha sonra görmek senin için hayalkırıklığı olabilir. Siz en iyisi kendinizi oyalarken, onu uzaktan izlemeli ve hemen karar vermemelisiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, sağlığınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda yaşanan bir tartışma düşünülenden daha fazla zaman ve enerji alabilir.

Bu durum size uymuyorsa, önceden bu olasılığı bilerek tedbirli davranabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iş arkadaşlarınızla görüşleriniz nedeniyle tartışmaya girebilirsiniz. İşe ait sorumluluklarınızın sizi yıprattığını düşünebilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı ihmal etmeyin. Öğle saatlerinde yolunuzu bulmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız plana uymanız işlerinizi toparlamanızda size yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Birdenbire ortaya çıkan şeyler yine anlaşılmaz bir biçimde çözülebilir. Yaratıcılığınız uyanacak ve yeni atılımlar yapma arzusu duyacaksınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabilir, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalar yapabilir, eğlenceli ortamlarda yer alabilir, güzellik ve bakım ürünleri satın alabilir, ilişkilerinizde kendinizi enerji ve sevgi dolu ifade edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bazı hassaslıklar oluşabilir. Bir iş seyahati gündeme gelebilir. İş ve hizmet alanlarınızda önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Her şeyi gözünüzde büyütmeyin.