Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.16 tarihli Yengeç burcu yorumu

Büyük istekler ve güçlü arzular içindesiniz. Ve başarılı olmak, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Ancak yaptıklarınızla içinizden yükselen istekler farklı olabilir. Çok fazla ayrıntılar ile ilgilenmeseniz iyi olacak. Olayları fazla sorgulamayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Bugün hareketli bir gün geçireceksiniz ve böylece sizi rahatsız eden gerilimin dağıldığını hissedeceksiniz. Yabancılar ve saygın çevreler sizi destekliyor ve böylece olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişilere yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sorumluluk gerektiren işler ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Aileniz içindeki sözü geçen büyüklerle çeşitli görüşmeleriniz olabilir. Bu kişiler, sizi, diğer aile üyeleri ile ilgili konular hakkında bilgilendirebilir ve kendilerine destek vermenizi rica edebilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ofis ortamında biriktirdiğini, aslında çok da gerekmeyen şeylerden kurtulup, ortamlarınıza ferahlık getirmeniz günün konusu olabilir. Bu, çalışmanızı da daha hızlı ve rahat hale getirecektir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşkla cinselliği karıştırdığınız bir dönemdesiniz. Bugün, geçici heveslere dikkat etmelisiniz. Plüton zıt burcunuzda geri gidiyor. Bugün gizli macera yaşama isteğinize engel koymalısınız. İhtiyacınız olan; sizi engellemeyecek ve yapacağınız işlerde pürüz çıkarmayacak güçlü bir ortak. Beraberlikleri olanlar için, enerji dolu bir gün.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki haftalarda yaşanacak gelişmeler, belli konularda veya durumlarda kendi pozisyonunuzu görmenizi ya da netleştirmenizi sağlayabilir.

Şu an elinizde olan yetkiler, içinde bulunduğunuz durum, düşündüğünüzün aksine hareket alanınızı genişletiyor ve hareket kabiliyetinizi arttırıyor. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışmaların ortasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Mücadele içinde olduğunuz konularda kayıplar oluşabilir. Uğraştığınız işlerinizde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz fakat akış istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Daha çok kazanmak adına ek iş yapmak yada fırsatları değerlendirmek için fikir alışverişi yapın. Araç kullananlar sinirlerinize hakim olun.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlamanız için destek alırken, ev ve eve ait konularda istediğiniz düzenlemeleri yapabilir, ilişkilerinizde daha ruhsal ve duygusal bir noktadan iletişim kurabilirsiniz. Akşam saatlerinde çocuklarla iletişim ve kadın erkek ilişkilerinde geçici olarak mesafe hissedebilir, duygusal olarak kendinizi tam olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanızda büyüttüğünüz konular üzerinizde stres oluşturabilir. Fedakârlık ve yardım gerektiren alanlarda hızlı ve çabuk hareket edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda duygularınızı arkadaşlarınızdan gizleyebilirsiniz.