Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.18 tarihli Yengeç burcu yorumu

Büyük istekler ve güçlü arzular içindesiniz. Ve başarılı olmak, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Ancak yaptıklarınızla içinizden yükselen istekler farklı olabilir. Çok fazla ayrıntılar ile ilgilenmeseniz iyi olacak. Olayları fazla sorgulamayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Bugün hareketli bir gün geçireceksiniz ve böylece sizi rahatsız eden gerilimin dağıldığını hissedeceksiniz. Yabancılar ve saygın çevreler sizi destekliyor ve böylece olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişilere yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sorumluluk gerektiren işler ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, birçok amaçla çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunabilir, insan gruplarının arasına karışabilirsiniz. Kalabalık gruplar arasında kendinizi iyi hissedecek, olumlu iletişimlerde bulunacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızla bağlantılı sosyal ortamlarda fırsatlar çıkabilir. Eski müşterilerle birlikte olma ve yeni projeleri konuşma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kişiler sizi, yeni insanlarla da tanıştırabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşin kolayına kaçmadan sorunlarınız çözmek istediğiniz için, bazen takıntılarınız yüzünden zaman kaybedebilirsiniz. Burcunuzda ilerleyen Ay çevre ilişkilerinizi ön plana çıkarırken, yüksek performansınız sizi seçici yapıyor. kişiselliğinizi en ince detayına kadar kullanacaksınız. Doğru zamanların kişisi olmak sizi farklı yapıyor.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Normal koşullar alıtında kendini tekrar eden programlarınızda bazı değişiklikler ya da rahatsız edici durumlar olduysa, nedeni, artık size hizmet etmeyen veya sizin için verimli olmayan başlıkları hayatınızdan çıkartmanız olabilir.

Özgür hissedeceğiniz noktaya ulaştınız! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak istediğiniz bir gündesiniz. Kişisel niyetlerinizi ortaya koyup başladığınız işlerde başarılı olacağınız zamanlar var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylarda ani kopmalar yaşanabilir. Tepkilerinizi daha yumuşak göstermelisiniz. Gün içinde engelleri aşmak için, başkalarına dayalı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı. Yeni arkadaşlarınızın sunacağı sürpriz tekliflere hazır olun.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ruhsallık, hayal gücü, rüyalar ve yaratım alanınız vurgulandığı için, hayatınızda olmasını istediğiniz durumlar ve konularla ilgili kendinize göre dua, meditasyon ve niyetlerde bulunmanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle sakin ortamlarda yer almak ve paylaşımlarınızı güçlendirmek için ideal bir enerji hakim olacak.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Enerjinizi iyi kullanmanız ve yüksek tutmanız gereken bu dönemde, duygusal olarak kendinizi yapılandırabilirsiniz. Kendi istekleriniz ve yapacaklarınız konusunda başkalarından emir almak size zor gelebilir.