Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.19 tarihli Yengeç burcu yorumu

İletişim cihazları ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir ve daha önce yapmış olduğunuz planları etkileyebilir. Yaptığınız programları değiştirmeniz ve karmaşık gözüken sorunları çözmeniz gerekebilir. Eğer düşüncelerinizi özgürleştirmeyi başarabilirseniz, yaratıcı ve sonuç veren çözüm yolları bulabilirsiniz. Ancak çılgın fikirlere kendinizi kaptırmayın ve özgürlük ile çılgınlığı birbirine karıştırmayın. Marjinal kişiler ve farklı projeler ilginizi çekecek. Aklınızın karıştığı konularda sevdiklerinizin ve çevrenizdeki kadınların desteğini alabilirsiniz. Güçlü kişileri karşınıza almayın ve aceleci davranmayın.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, tam istediğiniz gibi, oldukça huzurlu ve sakin geçebilir. Ancak; bu sükunet de sizi gereğinden fazla rahatlatabilir. Bunu engelleyin çünkü bazı ciddi programlar yapmanız istenebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ofis ortamında biriktirdiğini, aslında çok da gerekmeyen şeylerden kurtulup, ortamlarınıza ferahlık getirmeniz günün konusu olabilir. Bu, çalışmanızı da daha hızlı ve rahat hale getirecektir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşkta egonuz ön planda olacak. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için her türlü imkanı kullanacaksınız. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuları kapatabilmek, kompanse etmek, manipule etmeye çalışmak ya da basit ifadeyle karşı taraftakileri ikna etmek oldukça güç olabilir.

Yumuşatıcı cümlelerin işe yaraması zor görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte, özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında, olumlu diyaloglara açık, doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak istediğiniz bir gündesiniz. Kişisel niyetlerinizi ortaya koyup başladığınız işlerde başarılı olacağınız zamanlar var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylarda ani kopmalar yaşanabilir. Tepkilerinizi daha yumuşak göstermelisiniz. Gün içinde engelleri aşmak için, başkalarına dayalı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Yengeçlerin biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Beklediğiniz haberleri alabileceğiniz bugün, partneriniz ve yakın dostlarınızla sevgi dolu görüşmeler gerçekleştirebilir, aldığınız haberler ve yaptığınız görüşmelerle sevildiğinizi daha yoğun olarak hissedebilirsiniz. Seyahatler ve eğitimleriniz için de ideal bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ailevi konularda düşüncelerinizin güzel çalıştığına şahit olacaksınız. Geçmiş olayların halledilmesi için de güzel bir gün. İşlerinizden arta kalan vakitlerde kendiniz için harekete geçeceksiniz.