Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.20 tarihli Yengeç burcu yorumu

Alacağınız davetlere önce katılmak istemeyeceksiniz fakat katılırsanız eğlenceli vakit geçireceksiniz. İlginç kişilerle tanışabilir, sıra dışı aşklar yaşayabilirsiniz. Bu arada eski sevgili ile karşılaşabilir ve aradan zaman geçmemiş gibi hissederek ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak, kendinizi gözden geçirmenize neden olacak. Ne kadar değişmiş olduğunuzu ve fikirlerinizin farklı olduğunu keşfedeceksiniz. Bazı olaylar sizi rahatsız edebilir fakat düşüncelerinizi hemen söylemeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar olabilir... Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız, daha başarılı olacaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz kişilere ayak uyduracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Birey olarak parlamayı değil, grubun içine karışmayı isteyebilirsiniz. Grup aktiviteleri bu sayede çok daha eğlenceli ve sosyal açıdan doyurucu hale gelebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Sevdiğiniz kişilere ayak uyduracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Birey olarak parlamayı değil, grubun içine karışmayı isteyebilirsiniz. Grup aktiviteleri bu sayede çok daha eğlenceli ve sosyal açıdan doyurucu hale gelebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Geçmişte ertelediğiniz hayallerinizi yeniden ortaya çıkarırken sizi zorlayabilir. Sizin için önemli olan; yüksek bir "Jüpiter" enerjisi ile destek aldığınızı unutmamak olmamalıdır. Finans evinizde müthiş bir yükselişe geçeceksiniz. Para gelmeye ve kazançlar artmaya başlayınca, maddi harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli amaç veya hedeflerinize ulaşmanıza yardımı dokunabilecek kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

Ancak, öncelikle yardım isteyeceğiniz konularda kafanızın net olup olmadığını göz önünde bulundurmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. Dışadönük enerjiler söz konusu. Hafta sonu için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalara yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Akşam arkadaşlarınızla sohbet etmek için buluşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: İşinizde başarılı olduğunuz kadar aşk hayatınızda başarılı değilsiniz. Partnerinizi geri planlara attınız ama onu hatırlasanız iyi edersiniz. PARA: İşinizde edindiğiniz başarılar sizi mutlu ediyor ancak yeterli gelmiyor. Hayatınızda eksiklikler olduğunu düşünüyorsunuz. SAĞLIK: Sağlık sorununuz yok ancak eklem ağrılarınız var. Bol hareket edin.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde eşiniz, dostlarınız ve yakın çevrenizle sevgi dolu diyaloglar geliştirebilir, seyahat edebilir ve iletişim konusunda fırsatlar elde edebilirsiniz. Zihninizi dinlendirip, sakinleştirmenizin faydalı olacağı, kendinize ve kaderinize her konuda güvenmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda iletişimin, özellikle doğru iletişimin ne kadar önemli olduğunun farkına varacağınız bir gün olacak. Sahip olduklarınıza ve sevdiklerinize değer vermeyi ihmal etmemelisiniz. Beklemediğiniz bir yerden yardım gelebilir.YENGEÇ BURCU 18 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBugün, ailevi konularda düşüncelerinizin güzel çalıştığına şahit olacaksınız. Geçmiş olayların halledilmesi için de güzel bir gün. İşlerinizden arta kalan vakitlerde kendiniz için harekete geçeceksiniz.YENGEÇ BURCU 17 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUEnerjinizi iyi kullanmanız ve yüksek tutmanız gereken bu dönemde, duygusal olarak kendinizi yapılandırabilirsiniz. Kendi istekleriniz ve yapacaklarınız konusunda başkalarından emir almak size zor gelebilir.YENGEÇ BURCU 16 HAZİRAN 2015 BURÇ YORUMUBu yeniay zamanı bilinçaltınızı düzenlemeli, ruhunuzda bir bahar temizliğine girişmelisiniz. Önemli işlerden, başlangıçlar ve kararlardan uzak durun. İş ilişkileriniz planlarınızı destekleyecek.YENGEÇ BURCU 14 HAZİRAN 2014 BURÇ YORUMUKafanızda büyüttüğünüz konular üzerinizde stres oluşturabilir. Fedakârlık ve yardım gerektiren alanlarda hızlı ve çabuk hareket edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda duygularınızı arkadaşlarınızdan gizleyebilirsiniz.