Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.21 tarihli Yengeç burcu yorumu

Bugün Yaz Gündönümü ve Güneş 13:51_de burç değiştiriyor ve sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltin ve isteklerinizi gözden geçirin. Düşünceleriniz derinleşecek fakat iyi duygularınız yükselecek. Düşüncelerinizi değiştirmeye zorlayan konular ve sizi rahatsız eden her ne var ise, bunlar ile ilgili sorular sorabilir ve cevapları ile karşılaşabilirsiniz. Tabii cevapları anlamak için dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi değiştirmek istiyorsanız bugün tam zamanı... Öğle saatlerinde dostlarınız ile buluşup duygularınızı yükseltebilirsiniz. Üstelik bugün en uzun gün ve sonrasında gün batımını izlemeye gidebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, ikili ilişkilerinize her zamankinden daha büyük önem vermeye başlamanız mümkündür. Bu tutumunuz, tüm ilişki ve yaklaşımlarınızı etkileyecektir. Bireyselliği bırakıp işbirliğine yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, ortaklarınızla hızlı bir iletişim trafiği içerisine girmeniz mümkündür. Kendileriyle, birden doğan önemli bir fikri veya gecikmeli olarak ellerine ulaşan bir bilgiyi tartışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sosyal yaşamınız bugünlerde renkleniyor. Size çok cazip görünen davetleri kabul etmelisiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay ın olumlu açıları sosyal açıdan renkli, keyifli, akıcı iletişimde, sevdiğimiz kişilerle beraber değerlendirebileceğimiz ve özellikle akşam saatlerinde beklenmedik hoşluklara açık güzel bir günde olduğumuza işaret ediyor. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı konulara ve yeteneklerinize yönelebilirsiniz. Ayrıca elinizdekileri çarçur etmemeye bakmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Yengeçlerin biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi topluluklar içinde en iyi şekilde ifade edebilir, dikkat çeken isim olabilir ve patronlarınız, kurumlar ve aile büyüklerinizle görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızı daha dengeli ve tutarlı paylaşmanız gereken bir zamandasınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güne parasal konular ve bu alandaki işlerinizle başlayabilirsiniz. Ev ve aile hayatı- nız konusunda sahip olduklarınız sizin için önemli olacak. Halletmeniz gereken parasal konuları rahatlıkla halledeceksiniz.