Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.23 tarihli Yengeç burcu yorumu

Farklı çevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ülkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek için saygı duyduğunuz kişilerin görüşlerinden faydalanacaksınız. Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Evinizde rahat vakit geçirmek isteseniz de içinizden yükselen enerji sizi evinizin dışına çıkartacak. Açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilir ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, ikili ilişkilerinize her zamankinden daha büyük önem vermeye başlamanız mümkündür. Bu tutumunuz, tüm ilişki ve yaklaşımlarınızı etkileyecektir. Bireyselliği bırakıp işbirliğine yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, ortaklarınızla hızlı bir iletişim trafiği içerisine girmeniz mümkündür. Kendileriyle, birden doğan önemli bir fikri veya gecikmeli olarak ellerine ulaşan bir bilgiyi tartışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin de, sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır. Gerekli fikirleri ve destekleri ona sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir. Kişisel enerjilerinizi birleştiriyorsunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler denemeniz ve gidilmemiş yollardan gitmeyi seçmeniz durumunda pek çok alanda daha etkileyici sonuçlar alabilirsiniz.

Eski ve rutin olan ne varsa uzak durmak hali hazırda devam eden sorunlara çözümler bulunması anlamına da gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Yoğun ve hızlı iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Hatalara karşı daha anlayışı olmanız gereken bir gündesiniz. Yaşanan çatışmalardan dolayı hassasiyetiniz artabilir. Zihinsel huzursuzluk nedeniyle olay yerinden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sürekli yapıcı ve koruyucu yönünüzü göstermek isteyerek sahiplenme duygularınız kabarıyor. Aşkınızda ki duygusallığınız bir takım öfke birikiminizi köreltmekte...

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal ortamlar ve arkadaşlık ilişkilerinize mesafeli yaklaşabilir, etrafınıza sınır koyabilirsiniz. Devam eden projeleriniz ve çalışmalarınızda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya ve ticarete dayalı işlerinizde sorunlar ve aldanmalar oluşabilir. Bugüne denk gelen işlerinizde çuvallama ihtimaliniz yüksek. Anlaşmalarınızı başka bir tarihe atmaya çalışın.