Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.24 tarihli Yengeç burcu yorumu

Farklı çevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ülkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek için saygı duyduğunuz kişilerin görüşlerinden faydalanacaksınız. Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Evinizde rahat vakit geçirmek isteseniz de içinizden yükselen enerji sizi evinizin dışına çıkartacak. Açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilir ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Gelecekten bekledikleriniz sizi heyecanlandıracak nitelikte olabilir ve bunları çevrenizdekilere aktarmak isteyebilirsiniz. İletişime geçmek için istek duyacaksınız. İnsanlarla birçok yolla iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Zaten güçlü olan duygularınız iyice ön plana çıkmaya başlayabilirler. Bu, kariyerinizdeki gelişmeleri de duygusal değerlendirmenize yol açmamalıdır. Mantıklı ve açık fikirli olmaktan uzaklaşmayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızda yaşadığınız karmaşalardan kurtulmak istiyorsanız, yeniliklere daha cesur bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinizin yanılmadığını görmek, sizi olumlu etkileyecektir. Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığını görmek, sizi bir şekilde rahatlatacaktır. Kendinize olan güveniniz artıyor. Önünüzdeki engellerin kalktığını görmek sizin için sevindirici bir durum.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Birkaç gündür olduğu gibi, birkaç gün daha, pratiklik gerektiren işlerle uğraşabilir veya tamamlanması gereken işlere el atabilirsiniz.

…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evinize ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle ilgili güven konularında stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişe yönelik olaylarla ilgili alınganlık olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda acele etmeden kararlar almalısınız. Bazı olaylar için temeller atmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için her şey o kadar mükemmel ki. Partnerinizle olan ilişkilerinizde her şey yolunda. Diğer yanda iş hayatınızda da yıldızınız oldukça parlıyor.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren enerjinizi çok isteyip hayal ettiğiniz bir şeye odaklamanız, o konuyla ilgili meditasyon, dua ve ritüeller yapmanız, ilgili konunun sizin hayatınızdaki oluşum sürecini hızlandıracaktır. İlişkilerinizde destek aldığınız bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Fiziksel gücünüzü kontrollü bir şekilde kullanmalı, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize çok dikkat etmelisiniz. Alıngan ve savunmacı tavırlardan uzak durmanız gerekiyor.