Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.06.25 tarihli Yengeç burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Bugün dikkatinizi projelerinize odaklayabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. İletişim trafiğiniz çok hareketli olacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Saygın çevreler ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve düşünceleriniz değişebilir. Daha kapsamlı düşünebilirsiniz ve projelerinizi uygulamak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Katılacağınız davet ve toplantılarda fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Gelecekten bekledikleriniz sizi heyecanlandıracak nitelikte olabilir ve bunları çevrenizdekilere aktarmak isteyebilirsiniz. İletişime geçmek için istek duyacaksınız. İnsanlarla birçok yolla iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Zaten güçlü olan duygularınız iyice ön plana çıkmaya başlayabilirler. Bu, kariyerinizdeki gelişmeleri de duygusal değerlendirmenize yol açmamalıdır. Mantıklı ve açık fikirli olmaktan uzaklaşmayın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızda yaşadığınız karmaşalardan kurtulmak istiyorsanız, yeniliklere daha cesur bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinizin yanılmadığını görmek, sizi olumlu etkileyecektir. Yatırım ve finans konularında aldığınız duyumların doğru çıktığını görmek, sizi bir şekilde rahatlatacaktır. Kendinize olan güveniniz artıyor. Önünüzdeki engellerin kalktığını görmek sizin için sevindirici bir durum.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Birkaç gündür olduğu gibi, birkaç gün daha, pratiklik gerektiren işlerle uğraşabilir veya tamamlanması gereken işlere el atabilirsiniz.

…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ev hayatınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor. Eskiden kalma konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı. Yeni arkadaşlarınızın sunacağı sürpriz tekliflere hazır olun.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren enerjinizi çok isteyip hayal ettiğiniz bir şeye odaklamanız, o konuyla ilgili meditasyon, dua ve ritüeller yapmanız, ilgili konunun sizin hayatınızdaki oluşum sürecini hızlandıracaktır. İlişkilerinizde destek aldığınız bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak. Fiziksel gücünüzü kontrollü bir şekilde kullanmalı, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize çok dikkat etmelisiniz. Alıngan ve savunmacı tavırlardan uzak durmanız gerekiyor.