Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.07.04 tarihli Yengeç burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir fakat denetleyemezseniz o zaman mecburiyetler yüzünden duygularınızı kontrol etmeniz mümkün. Fakat her ne olursa olsun güne iyimser duygular ile başlayacaksınız. Etkileyici kişilerin etkisinde kalabilir ve güçlü olmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Güce sahip olanların bulundukları çevrelerde dolaşabilirsiniz ve kendi gücünüzü sergileyeceğiniz ortamlar yaratabilirsiniz. Ancak kendinizi yenilemek ve yeni ortamlara uygun hale getirmek için biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. İyimser ve anlayışlı kişilerin bulunduğu çevrelerde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel bir iletişim kurmanız ana konulardan olabilir. Bunun yanında, kalbi boş olanlar da kendilerini yoğun şekilde etkileyecek biri ile tanışabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili yüksek beklentileriniz olabilir. Bunların gerçekçi olduğundan emin olmalısınız. Eğer spekülasyon planlarınız kapsamındaysa, bunu, daha olumlu bir girişim ile değiştirmeniz yararlı olacaktır.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi açıdan kar edebilmek amaçlı bazı ön plana çıkmamış fikirleriniz olabilir.

Aynı şekilde, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz de çok sayıda fikirleriniz var. Bu fikirlere gereken önemi vermeniz durumunda, uzun vadeli olabilecek işlere atılımda bulunabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Ýletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal alanda biraz daha sabırlı ve dengeli kalmaya bakın. Kimi zaman bağlı kaldığınız kişilerle zorluk yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjinizi doğru kullanacaksınız. Kariyerinizi sağlamlaştırmak adına başlatacağınız çalışmalar başarılı ilerliyor. İş arkadaşlarınızla uyum içindesiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden evinizde düzenlemeler, ev ve yer değişiklikleri, aile içi iletişim ve ilişkiler ile ruhsal anlamda yeni kararlar almamanız, yeni ve radikal değişikliklere gitmemeniz, zamanın akışına güvenerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Ortaklı ve uzun vadeli işleriniz varsa iyi etkileşimler altında olacaksınız. Kendinizi fiziksel anlamda harekete geçirecek bir sürü olay içindesiniz.