Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.07.10 tarihli Yengeç burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde ilginç rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Bugün planlarınızı gözden geçirmek için uygun zaman. Projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve öğrenmek istediklerinizin izini sürebilirsiniz. Bu arada hayal gücünüzün yardımı ile çözümleyici de olabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün sizin için hayal gücü gerektiren konulara çalışmalar yapmak için uygun bir zaman. Sanatsal faaliyetler, büyük organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve yardım kuruluşlarına yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, birçok amaçla çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunabilir, insan gruplarının arasına karışabilirsiniz. Kalabalık gruplar arasında kendinizi iyi hissedecek, olumlu iletişimlerde bulunacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızla bağlantılı sosyal ortamlarda fırsatlar çıkabilir. Eski müşterilerle birlikte olma ve yeni projeleri konuşma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kişiler sizi, yeni insanlarla da tanıştırabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Bugün, maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları bir arada kombine edebileceksiniz. Mars, çalışma alanınızda size gereken her türlü desteği ve enerjiyi veriyor. Dağınık çalışmaktan sakınmalısınız

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı ilişkileri sonlandırma, bazı iş birliklerini bozma ya da bazı işlere zarar verme eğiliminde olabilirsiniz.

Kendi kendinize zarar vermek yerine, olayların üzerin e gitmeyin ve bırakın olaylar kendiliğinden gelişsin. Her şeyin sizin yararınıza geliştiğini göreceksiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın Merkür, Neptün ve Mars’la olumlu açıları, yazılı ve sözlü iletişimin daha rahat akacağı, spritüel konulara merak duyabileceğimiz, yardımlaşma, konuşarak problemleri geride bırakma veya empati yapma özelliklerimizin ön planda olacağı ve birbirimize karşı daha özverili davranabileceğimiz, maddi konularda karlı gelişmelere açık veya cömert olduğumuz olumlu bir gündeyiz. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Konuşma ve yazışmalardan kaynaklı gerginlikler yaşanabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi de etkileyebilir. İlerleyen saatlerde alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Yeni yolculuklar düzenleyeceğiniz zamanlar var. Akşam sevdiklerinizle paylaşım içinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili beklentileriniz sizi bazen sinirli ve çekilmez yapabiliyor. Bütçe dengenizi tutturmaya başladınız. Devam edin doğru yoldasınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili çalışmalarınıza hız verebilir, kişisel gelişim, astroloji ve danışmanlık faaliyetlerinden yararlanabilir, seyahat edebilir ve iş görüşmelerine katılabilirsiniz. Kendinizi bedensel olarak fazla yormamanız gereken bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta istekleriniz ve beklentileriniz artarken, arkadaşlarınızın size yardım edebileceğini görüyorsunuz. İstemekten korkmayın ve planlarınıza sevdiklerinizi de dahil edin. Maddi anlamda geleceğe yönelik işleriniz için koşturabilirsiniz.