Yengeç burcu

Günlük Yengeç Burcu Yorumu

2015.08.02 tarihli Yengeç burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilir, aile bireyleri ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Seyahatler, hareketli ortamlar ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Projelerinizi gözden geçirebilir, geleceğe yönelik planlar, programlar yapabilirsiniz. Bu arada ilişkilere bakış açınız değişebilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz kişi ile ciddi konuşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir aklınızda beraberliğinizle ilgili oluşturduğunuz planları bu kişiye açıp fikrini alabilirsiniz. Uyuşamadığınız noktalar olursa fazla zorlamayın. Her şeyi zamana bırakın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Sevdiğiniz kişi ile ciddi konuşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir aklınızda beraberliğinizle ilgili oluşturduğunuz planları bu kişiye açıp fikrini alabilirsiniz. Uyuşamadığınız noktalar olursa fazla zorlamayın. Her şeyi zamana bırakın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Yaratıcılık ve kişisel becerilerinizi ortaya dökmeniz konusunda oldukça başarılı olacaksınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Beklenmedik gelişmeler maddi durumunuz üzerinde etkili olabilir veya bazı girişimleriniz ya da ticari adımlarınız hız kazanabilir.

Bu anlamda belli şanslara sahipsiniz, ama yine de bütçenizi bilerek hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Özellikle maddi konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Duygusal açıdan fazlasıyla yüklüsünüz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SİZİ bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Üretkenliğinizin ve yaratıcılığınızın arttığı bugün, hayallerinize yer verin ve hayal gücünüzü kullanarak yeni hedefler belirleyin. Bugün kendinize çok faydalı olacak eşyalar satın alabilir, maddi konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşadığınız her olayda kendinize güvenin ve bugüne kadar yaptıklarınızı, sabrınızı, emeklerinizi göz önüne alarak, kararlı tavrınızdan vazgeçmeyin.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenizin harcamaları ve parasal konularına yardım etmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Kafanızdaki hesabı tutturmak kolay olmayacak. Para işlerinizde tahminlerden kaçınmalısınız.